Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezeltetni kellene a párom...

Kezeltetni kellene a párom is, vagy nem? Ha igen, mégis hogy?

Figyelt kérdés
A doki nálam gombát talált, de fura mód, én nem éreztem, csak hogy mindig kirepedek. Ő mondta, hogy amiatt van, és írt fel gyógyszert, hogy meggyógyuljak, én meg leálltam a csoki evéssel. Az érdekelne, hogy a párom orálisan kényeztetett, igazából már van vagy 3 hete, de ha nem vettem észre, akkor ez lehet régebbi keletű is. Rajta semmi nem látszik, nem érzi, attól még elkaphatta tőlem? Eddig még nem csináltuk úgy, nem is tervezzük, de nem szeretném, hogy ártsak neki.
2008. nov. 29. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,

az orvos általában megkérdezi, hogy a párodnak is vannak-e hasonló panaszai és jelzi, ha neki is kell-e kezeltetni magát. Kérdezted esetleg?

Ha nem mondta, akkor nincs gond.

2008. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondta... az elején kérdezte, hogy mivel védekezünk, mondtam hogy óvszerrel, és másrészt ezért is vagyok itt, hogy tabit írassak. Mondta hogy oké, és megvizsgált... utána mondta, hogy gomba... mert elvileg én nem azzal a panasszal mentem. De akkor neki nem kell kezelés?
2008. nov. 29. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd csak meg konkrétan erről is az orvost.

Én azt mondanám, hogy inkább kapjon kezelést. Ráadásul oda, ahol hozzádért.

2008. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dokit kérdezd meg, sztem jobb, ha a párodat is megnézik, nehogy visszafertőzzétek egymást.
2008. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De a szájára mit tud felírni? Krémmel csak nem kenegetheti, ha nincs tünete... meg a szervezetbe nem igen kerülhet.
2008. nov. 29. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig ha elkapta, kezelni kell - nincs rondább, mint a gomba a szájban. Brrrr...
2008. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nemi candida fertőzés, nem a szájában jelentkezik, hanem ott, még akkor is ha a szájával 'kényeztetett".

A vírus átmegy a szervezeten és a megfelelő helyen jelentkezhet.

A szájpenész, szájgomba az nem ettől lesz.

Amíg nem gyógyulsz, addig óvszer és jobb ha nem kényeztetget a szájával.

2008. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!