Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy a testem megraga...

Létezik, hogy a testem megragadt a kamaszkorban? 22 évesen kis mell, pattanások, vékony csípő.

Figyelt kérdés
12-13 évesen kezdett el nagyon lassan fejlődni a mellem, kb 4 éven át "nőtt" és A a kosárméretem. Amúgy 14 éves voltam amikor először megjött. Akik velem egy idősek voltak, azokhoz képest le voltam maradva eleve, de nem hoztam be őket, és kissé olyan érzésem van, mintha a szervezetem megrekedt volna a kamaszkorban, és nem fejezte be a munkát. Ez elképzelhető? És változhat még pl. ha majd anyává válok?
2010. aug. 8. 16:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt hiszem kicsit félreértetted. Nem az a bajom, hogy kicsi a mellem, és nem találok párt. Hanem hogy olyan, mintha még mindíg kamaszodnék, pedig már nem. És köszi de megtaláltam a párom, akivel majd családot is alapítunk a közeljövőben. :)
2010. aug. 8. 17:20
 12/13 anonim válasza:

nem tudom, mennyire sminkeled magad, de ha nagyon "vakolod" az arcod, lehet, h az eltömődött pólusok miatt pattis a bőröd... ha nem, akkor bőrgyógyász nagyon jó tablettás kezelést tud adni, amivel eltűnnek végleg! (én is hasonló kezelésen vtam, tudom ajánlani)

a kis mell ne zavarjon, vkinek az jön be, meg ettől nem leszel értéktelenebb a többi nőnél... szülés után tényleg megnőhet amúgy.

2010. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

előző vagyok.. elírtam, nem pólusok, hanem pórusok.

bocsi :D:D

2010. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!