Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy a testem megraga...

Létezik, hogy a testem megragadt a kamaszkorban? 22 évesen kis mell, pattanások, vékony csípő.

Figyelt kérdés
12-13 évesen kezdett el nagyon lassan fejlődni a mellem, kb 4 éven át "nőtt" és A a kosárméretem. Amúgy 14 éves voltam amikor először megjött. Akik velem egy idősek voltak, azokhoz képest le voltam maradva eleve, de nem hoztam be őket, és kissé olyan érzésem van, mintha a szervezetem megrekedt volna a kamaszkorban, és nem fejezte be a munkát. Ez elképzelhető? És változhat még pl. ha majd anyává válok?
2010. aug. 8. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Így jár aki nem nyeli le... megreked a fejlődésben...
2010. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 22 évesen már sajnos nem fog tovább nőni. A lányoké fejlődése átlagban (!) max. 18 éves korukig, a fiúké 21 éves korukig tart. (Egyes tankönyvek mást írnak.) Szülés után változhatsz még, a csipő szélesedhet, ill. a kosárméret (átlagban) 1-2-3 számmal megnő.
2010. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alkat vagy.

"És változhat még pl. ha majd anyává válok?"

változhat,hízhatsz,a melled pedig val'sz'leg megereszkedik

2010. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, az arcbőr típusfüggő, ill. az életmóddal szoros kapcsolatban van (pl.: táplálkozás /olajos magvak/), vagy akár a női ciklussal is.
2010. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
A kosárméret akkor nő meg szülés után ha hízol..
2010. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16:52 és 54 egybe. :)
2010. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nő,persze,de szoptatás után le is apad,úgyhogy ennyi
2010. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek üzenem, hogy takarodjon el innen a hülyeségeivel!

Másodiknak köszönöm a választ. Igazából már évek óta nem nagyon változik a testem, és most már nem is nagyon fog. Viszont tényleg pubertásos jellege van az egésznek. És arra gondoltam, hogy terhesség és szülés után csak rájön a szervezet, hogy hopp, már vége. Nem?

2010. aug. 8. 16:58
 9/13 A kérdező kommentje:
Közben többen is írtak... Köszönöm mindenkinek!
2010. aug. 8. 16:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért ne kenődj el. Sok férfi szereti a "kislányos" alkatot.

Nem az aberráltakra gondolok.


25/F

2010. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!