Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már több mint egy hónapja...

Már több mint egy hónapja megvan! Miért?

Figyelt kérdés

nődokinál voltam és el kell mennem máshova.....

kérem ha valakinek volt vagy van ilyenje vagy esetleg hallott róla írjon mert félek.

21 éves vagyok és 3 és fél éve komoly kapcsolatom van.fogamzásgátlót nem szedek

Köszönöm

g


2010. aug. 8. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalattal nem tudok segíteni, csak annyival esetleg, hogy barátnőm mesélte még régebben, hogy anyujának másfél hónapig volt meg, ugyanaz volt a probléma, mint nálad. Nem tudom mitől lehet, de menj el a nőgyógyászodhoz! Sőt, inkább ügyeletre kéne! Minél hamarabb! Barátnőm anyukájának megoldódott.
2010. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt (többször is) ilyen, minden alkalommal ciszta volt a petefészkemen.
2010. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én jóval idősebb vagyok, és sajnos előfordult, hogy két hónapig folyamatosan meg volt, és ráadásul nagyon erősen. Két egészségügyi kaparás kellett, hogy helyrejöjjek, de meggyógyultam. A doki azt mondta, hogy a méhnyálkahártya megvastagodása okozta, illetve sok kis polipot találtak. Sürgősen keress másik orvost, ha az akinél voltál nem csinált semmit. Egyébként nálam vérzéscsillapitó gyógyszerrel is próbálkoztak, de az nem segitett.
2010. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szia! Anyósommal történt, neki is sokáig megvolt, és nála is cisztát diagnosztizáltak, mint az előzőnél. Mindenféleképpen keress fel sürgősen egy másik orvost, nem szabad ilyennel játszani!
2010. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Nekünk is megvolt 3 évig de aztán egy kocsi elütötte.
2010. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem tavaly volt hogy 3 hétig tartott, utána elmúlt magától. Orvosnál nem voltam, azóta semmi bajom.
2010. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hormonzavar lehet, Norcolut tablettával szokták kezelni.
2010. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!