Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyivel az 1. menzesz...

Mennyivel az 1. menzesz megjövetele után kezdett el a melletek nőni?

Figyelt kérdés
15/L vok és tavaly juliusba jött meg! És nagyon idegesit , hogy az osztályban csak nekem van kis mellem...! Tudom, hogy még nőni fog, de akkor is.. Igy nincs önbizalmam...
2010. aug. 6. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem már előtte nőni kezdett,mondjuk eléggé jelentékeny darabok lettek.Úgy 2-3 évvel az első mensi után elérték kb végleges méretüket
2010. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hamarabb kezdett
2010. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Minden ember más.
2010. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

ezt mér ebbe a témába írtad?:D

amúgy nekem pl az első előtt 2-3 évvel kezdett..

2010. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor valószínűleg nagyobb korodban is kis melled lesz. Én is így voltam vele. Nekem az első menzesz után 1 évvel kezdett el nőni, és rá egy évre elérte a végleges méretét... Nagyon picik, de hidd el, vannak olyan fiúk, akiknek kifejezetten a kis mell jön be ;)
2010. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

na már megint a helyesírási kódexek :)))


én azt mondom neked, hogy a pici cici ne tépázza meg az önbizalmadat , akár nő még akár nem !!!

Gyúrj szép kerek popót magadnak és az majd elvonja a figyelmüket a fiúknak a melledről !

és szerintem egy pici cici is tud szép lenni !!!

2010. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekel egy fiú véleménye, elmondom Neked, hogy egy kis mellű lány is lehet gyönyörű és nagyon értékes!!! Ne aggódj és ne azt nézd, hogy más lánynak mekkora!!! Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy!!!
2010. aug. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jól van na ... itt most a hejesiras a lényeg, vagy a kérdés-válasz? :/

2010. aug. 8. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!