Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canestent lehet használni...

Canestent lehet használni terhesség alatt? (1 trimeszterben vagyok)

Figyelt kérdés
Bőrre és intim részre is érdekel a kérdés.
2010. aug. 3. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:

a betegtájékoztató szerint:

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével. A készítmény rendeltetésszerű alkalmazása esetén a hatóanyagnak igen kis mennyisége szívódik fel, így nem valószínűsíthető az ártalmassága.

Ennek ellenére a terhesség első három hónapjában és a szoptatás időszakában csak a kezelőorvossal történt megbeszélés alapján alkalmazható.

2010. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olvasni én is tudok,köszi...személyes véleményt kérnék ha tud valaki.
2010. aug. 3. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:

a gyógyszergyártók a betegtájékoztatóval biztosítják be magukat mindenféle támadás ellen

sokszor tényleg nincsenek adatok, hisz kevés kismama megy bele bizonytalan gyóygszervizsgálatokba

de a tájékoztató szerint nem igazán szívódik fel, szóval bőrre biztos hazsnálhatod, intim részre inkább ne, ha nincs akkor baj

próbáld helyette ki a teafaolajat

vagy kérdezd meg az orvostudakozón dr. Hamvast

www.orvostudakozo.hu

2010. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NEM LEHET....pláne nem intim részekre, felelőtlen vagy!!! beszélj az orvosoddal, ha problémád van, ne egy ilyen oldalon érdeklődj
2010. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja és teafaolajat SE!!! terheseknek tilos az illóolajozás is!
2010. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:köszönöm szépen megkérdeztem,és lehet.


3.válaszoló:fogadjunk nincs gyereked,és nagyon buta vagy.A canestent nem tudtam,de a teafaolajat bizony lehet használni,ezt meg biztosan tudom,mert tanultam.

2010. aug. 3. 17:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja,és ha nem használsz canestent hüvelygombára vagy más készítményt akkor fasza kis koraszülés illetve vetélés lehet az oka.Csak hogy tudd!
2010. aug. 3. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, kérdező, mit vártál!

Aki ész nélkül bólogat, hogy használd csak, az oké... de akkor minek kérdezted?

Aki óvatosságra int, az meg "buta" lenne?

Nem hinném. Szerintem sokkal több esze van, mint neked, mert ha van gyereke, ha nincs, nem kockáztatja a te babád egészségét. De ha neked jobb ezen a sz*r oldalon amatőrök válaszait olvasgatni, mint megkérdezni kapásból az orvosodat, azt meg lebutázni, aki óvatos, ám legyen, nekünk ettől nem lesz rosszabb.

Mellesleg senki nem mondta, hogy ne kezeld a gombádat semmivel, és szüljél idő előtt.

2010. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Olvasd már el légyszíves,mit írt az a kommentelő!Jóhogy azt nem,hogy mi a francnak estem teherbe.Nem drogozok,hanem elkaptam a gombát,és pánikba estem,ennyi,plána attól,hogy felelőtlennek neveznek...
2010. aug. 6. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!