Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Mi lehet a baj?

Segítség! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nyár elején meg duzzadtak a lágyéki nyirokcsomóim,ez kb.menzesz előtt volt egy pár nappal,majd menzesz után lement a duzzanat.Akkoriban erős barnás folyásom volt és büdös.Aztán ez elmúlt.kb.június vége fele óta alig van folyásom,az is csak fehér,semleges szagú.A mostani menzeszem késett 2 hetet,már előtte meg voltak eléggé duzzadva a nyirokcsomóim,tegnap lett vége a vérzésemnek,de a nyirokcsomóm még mindig duzzadt,de már nem annyira mint a múlt héten.

Nagyon félek,nehogy valami nagy baj legyen:(4 éve menstruálok,az első időkben rendszertelen volt,aztán beállt nagyából.1 éve voltak folyásaim,barnás,sárgásak,és büdösek,de nem mentem vele dokihoz,Néha volt,néha semmi.Tudom,hogy az én hülyeségem,de egyszerűen félek még mindig a nőgyógyásztól,de ha kell elmegyek,bár nem szívesen.

Szerintetek mi lehet a baj?

Szűz vagyok.

Segítsetek,nagyon félek,nehogy rákos legyek!:(

16/L


2010. aug. 2. 21:04
 1/4 anonim válasza:
Kérdező: Szerintem erről beszélj anyukáddal és együtt eldöntitek milegyen, de talán jobb lenne ha tényleg orvoshoz fordulnátok(nőgyógyász).
2010. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy rákos vagy.

De amúgy is...a rák jól kezelhető, HA IDŐBEN ÉSZREVESZIK. Ehhez pedig az kell, hogy elmenj orvoshoz.

És igaza van az elsőnek. A sok gyullafástól meg fertőzéstől előbb leszel meddő, mint rákos.

2010. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A 2.válaszolónak nagyon köszönöm:)

Az elsőnek meg azt kívánom,hogy legyen valaki ugyanilyen bunkó veled,amikor nagyon kétségbe leszel esve!

Egyébként nyomásra nem fáj a nyirokcsomó,és általában reggel nagyon kicsi,estére lesz nagyobb.

Nagyon félek,mi lesz ha komoly bajom van:(

Akinek volt hasonló gondja,neki mi volt a baja?Kérlek,írjatok még.

Köszönöm.

2010. aug. 2. 21:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi,most már látom hogy ügyködtek a moderátorok:)
2010. aug. 2. 21:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!