Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonzavar miatti hajhullás...

Hormonzavar miatti hajhullás esetén a méhpempő segíthet? Többi lent

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy a méhpempő sok hasznos hatása mellett hormonjavító is egyben. Pcos-em van és IR. Ugye sokan javasolták a méhpempőt, mivel segithet helyrehozni az IR-t és a pco-t. Ugye ez okból kifolyólag kihullott sok sok hajam. A hormonzavar miatt. Elkezdtem szedni kb egy hete, ugye ez még kevés idő hogy ki derüljön miben segít/segíthet. Egyébként szedek d vitamint, hajvitamint, inofolicot. Mellette próbálok diétázni és sportolni. Nem akarom hogy a hajam elveszítsem de kb 2 éve küzdök a hajhullással és eddig semmi sem használt.. Nagyon elvagyok keseredve. Megritult és száraz, gyenge... A közérzetem is rossz emiatt. És már kibontva sem merem hordani a hajam. Mivel egyre látványosabb időről időre... Szépen lassan :(

2020. jún. 3. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
55%

Ezt inkább egy endokrinológustól kellene megkérdezni.

A fogaid rendben vannak? A szuvas fog is gócpont, és akár ilyenre is képes.

De lehet hogy érdemes lenne egy góckutatást csináltatnod.

2020. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!