Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek menstruációs...

Mit tehetek menstruációs zavar esetén? Egyáltalán, mi ez?

Figyelt kérdés
Már 3. napja gyengén vérzek, pedig még bőven nem lenne itt az ideje (a mai a ciklusom 24. napja, és inkább pár nappal később szokott megjönni, mint előbb). Először azt hittem, peteérés miatt lehet, na de ennyi ideje...? Gyógyszert nem szedek, bár volt egy gombás fertőzésem, amire helyi kezelést és kapszulát is kaptam. Ez közrejátszhat? Ha elmegyek orvoshoz, ő mit tud tenni?
2008. nov. 24. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Terhességi tesztet csináltál már? Én terhsen voltam így.

Bocs, ha megijesztettelek.

2008. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem, mert ebben a ciklusban nem is voltam együtt a párommal, az előzőben meg késve bár, de rendesen megjött a vérzésem... Meg persze, mindig rendesen védekeztünk. Uh, remélem, hogy nem baba, még nagyon nem lenne itt az ideje.
2008. nov. 24. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:

nagyon gyakori, hogy a ciklus szabálytalan, főleg, ha valami megváltozott a környezetedben. Stressz, lelki problémák, betegségek,új környezet, stb.

De az is lehet, hogy valami betegséged van.

Mindenképpen keress fel orvost, elmondod neki mi a probléma, ha esetleg más tünetek is vannak...fájdalom vagy akármi. Ha úg ítéli meg, hogy szükséges a vizsgálat, akkor megvizsgál, ha nem, akkor megkér, hogy menj vissza vagy ilyesmi.

Azért ne húzd el nagyon, mert inkább menj "potyára", minthogy valami baj legyen.

2008. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!