Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrákom van? Nagyon aggódom.

Méhnyakrákom van? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a rákszűrésem utoljára másfél éve volt, akkor p2 volt. Azóta folyamatos fertőzésem van, egyszer gombát mondanak egyszer bakteriális fertőzés, viszont a tünetek szinte folyamatosan kísértenek. Rengeteg mindent próbáltam már a fertőzésre de semmi se volt jó :(

Mostanában menstruáción kívül pecsételő vérzésem van néhány napig, és a menzeszem (ha egyáltalán ez az..) nagyon sokaig eltart, legalábbis az utolsó. Nagyon félek :( deréktájt is elkezdtem ilyen nyomós fájdalmat érezni ':( jövő héten megyek a szűrésre.



2020. máj. 23. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sajnálom a helyzeted, de attól, hogy naponta kiírod a kérdést, még nem fog tudni téged senki távdiagnosztizálni...
2020. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha másfél éve voltál utoljára szűrésen, akkor ideje újra elmenned, és megnyugszol. Egy jó nőgyógyász segíteni tud a problémáidon.
2020. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 most írtam ki először
2020. máj. 23. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Most így hogyan vegyek kenetet?
2020. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű mehszajsebed van és ettől van a vérzés és az állandó fertőzés. Csinaltass HPV szűrést és STD tesztet, mert lehet az állandó panaszokat olyan bakterium okozza amit esdig nem szűrtek ki
2020. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
1,5 alatt nem alakulhatott ki olyan stádiumú méhnyakrákod, ami vérzéssel járna, ahhoz jóval több idő kell. Nekem ugyanezeket a tüneteket méhszájseb okozta, azt kezelték és a problémáim végre megszűntek.
2020. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!