Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy mehnyakrakom van?

Lehetséges hogy mehnyakrakom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok

26 éves vagyok, van két gyerkőcöm. A kisebbik 2 eves lesz hamarosan. 1 eves hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta rendszertelen kicsit a menstruációm de nem vészesen. Viszont az utóbbi 2 meszesznel azt tapasztaltam, hogy volt egy kis halvány pirosas vérzésem, aztán barnas folyas lett belőle ami tartott egy napig, aztán pár nappal (4-5) később rendesen megjott. Most is ugyan ez a helyzet. Elméletileg 8 nap múlva kellene rendesen megjonnie, de tegnap is volt egy kis vérzésem majd barnas rózsaszínes folyas lett belőle. Ha WCzes után megtorlom magam akkor olyan a WC papir. Tavaly februárban volt az utolsó rakszuresem, aminek P2-es lett az eredménye. Ezen kívül más tünetet nem tapasztaltam, de a legrosszabbra gondolok sajnos. 😔 Június 5.-re kaptam időpontot az orvosomtol. Köszönöm a válaszokat.


2020. máj. 22. 21:11
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
52%
Borotválod magad? Nekem attól szokott megpattani napközben a bőr. De ne idegeskedj, nemsokára itt a szűrés, lehet csak gyulladás, sérülés, fertőzés.
2020. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Google kereso. Ott valodi orvosok irasai jonnek fel.

Az egyik legkorabban szurheto, evekig tunetmentes rakfajta. Mire van tunet, eleg remenytelen.

Mikor magas kockazatu HPV-t, elvaltozott sejteket talalnak, onnantol is evekre van.

Hosszabban nem megyek bele. Google, nem Gyakori az, ahol valaszt ilyenre kapsz.

2020. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hormonális zavar tünete is simán lehet, ilyen tünetekkel, ez elég gyakori dolog. Nem szabad a legrosszabbra gondolni.

De majd az orvos úgyis megmondja.

2020. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra kérdésre, hogy van-e méhnyakrákod nem a gyakorin találod a választ, hanem el kell menni méhnyakrákszűrésre. Ha tavaly voltál utoljára, akkor itt az ideje ismét elmenni.
2020. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!