Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orvoshoz fordulni kényes témával?

Orvoshoz fordulni kényes témával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy meglehetősen kellemetlen, intim probléma miatt fogok menni bőrgyógyászhoz két hét múlva.

Már hónapok óta próbálom rászánni magam, de kissé félek. A fenekemen vannak pattanások, ezt akarom megnézetni. Tudom, hogy az orvos feladata az, hogy megoldást találjon a problémára, meg biztosan látott már ezerszer rosszabbat is, mégis nagyon tartok az egész látogatástól.

Mivel tudnám ezt leküzdeni? :(



2020. máj. 17. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kényes téma.
2020. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkíméllek egy felesleges körtől. Pattanással nem fog mit csinálni a bőrgyógyász. Kozmetikushoz fog küldeni.
2020. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem viselsz nagyon műszálas nadragot vagy ülsz rossz anyagu szeken? Mármint a szövete, párna...
2020. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nogyogyasznal ezek szerint meg nem voltal?

Az is megszokhato, de ez meg messze van attol. Kozmetikus is, orvosok is ehhez a latvanyhoz vannak edzodve.

2020. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3: Nem. Mindig pamut nadrágban vagyok. Nem ülök sokat.

4: De, már szültem is. Az utóbbi időben lett ennyire pattanásos. :(

2020. máj. 18. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ilyentől van, akkor menj el tényleg. Ha nőgyógyászt kibírtad, ezt is fogod :) Ne aggódj, ez nekik olyan, mint egy gyári munkásnak csomagolni vagy egy mérnöknek tervezni.
2020. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!