Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonzavar lehet?

Hormonzavar lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje azt tapasztalom, hogy menzesz után, ill. előtte nagy mennyiségű, barna színű folyásom van. Továbbá szex után is előfordult többször is, kivéve az ovulació időpontját. Biztonságosan védekezünk a barátommal, még egyszer sem történt "baleset". Pár nap mulva kell megjönnie, pms-em van. Kellene aggódnom, vagy ez normális dolog? A baba szerintem teljes mértékben kizárható.

2020. jan. 19. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, lehet, hogy van egy kis hormonzavarod, nőgyógyász fog adni laborbeutalót.

Nekem menzesz előtt egy hétig volt sötét színű folyásom, hormoneltérés volt, már nem emlékszem pontosan, vagy prolaktin vagy progeszteron. Szerintem egy laborral nem vesztesz semmit.

2020. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Valószínűleg progeszteron hiány lesz a háttérben. Vérvétel és utána szépen tudják kezelni. Ne halogasd! 🙂
2020. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!