Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van összefüggés a menstruációm...

Van összefüggés a menstruációm és a szexuális együttlétem között?

Figyelt kérdés
Lehet butaság, de azt vettem észre, hogy most jóval több a vérzésem. Most jött meg először azóta, hogy elvesztettem a szüzességem. Illetve mintha élénkebb pirosas lenne, nem teljesen, de kicsikét. Tehát nem pont olyan, mint aktus után volt, de világosabbnak vélem. Lehet összefüggés ezek között vagy pusztán a véletlen műve? Főként a mennyiségbeli változás? Előre is köszi a rendes válaszokat!
2010. júl. 21. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés.

Illetve egyféle van: ha szexeltél és nem jön meg...

2010. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom. Akkor viszont 9 hónap múlva jön más. :) Azt egyelőre nem szeretnénk, így teszünk ellene. Tehát szerinted semmi köze a dolgoknak egymáshoz...

köszi amúgy!

2010. júl. 21. 11:05
 3/5 anonim válasza:
Szerintem vanm köze a kettőnek egymáshoz... Amíg én sem vesztettem el a szüzességemet, akkor addig csak alig-alig jött a vér, az is ilyen világosas piros volt... Aztán miután elvesztettem, utána dőlt belőlem a vér, mialatt meg volt, egy hétig.. nagyon, szinte mintha folyt volna belőlem, és neem is olyan világos piros volt, hanem sűrű, és sötétvörös..
2010. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huu... akkor nem csak én tapasztaltam ezt!!! Amúgy nem tudom, hogy van-e köze hozzá vagy a véletlen műve... lehet butaság, de gondoltam arra is, lehet, hogy mivel átszakad a szűzhártya, így több vér kijut egyszerre, mint a kis résen, ami azelőtt volt. Vagy nem tudom. De nálad akkor ezután már mindig így van? Több vér távozik, mint mikor szűz voltál?
2010. júl. 22. 23:33
 5/5 anonim válasza:
Igen, azóta minden hónapban így van. Decemberben vesztettem el a szüzességemet, és azóta, már sokadik hónapja iszonyatmód jön belőlem.. Nagyon sok.. De szerencsére csak 1 hétig tart (:
2010. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!