Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van összefüggés aközött, hogy...

Van összefüggés aközött, hogy mikor megjön a menstruációm a bal oldalamon fáj, és az aktuális peteérés között?

Figyelt kérdés
Tehát azért ott fáj,mert azon az oldalon lévő petém érett?És mik/miért vannak nagy alvadt vérdarabok benne?Még mindig tisztulnék a szülés után?7,5hónapja szültem
2009. jún. 16. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom menj egy újabb kontrollra, de ,más dokihoz, Aki ultrahanggal vagy mással megvizsgálja nem e maradt valami mégiscsak benned. Természetes úton szültél? nekem mensikor felváltva jobb és bal fáj. Neked mindig csak a bal?
2009. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, de ki tudja, legjobb megbeszélni a nőgyógyásszal. :)
2009. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen,természetes úton szültem.és általában a bal oldalamon kezd el fájni a hasam...szüléskor is ott fájt.1hónapja voltam rákszűrésen,akkor meg is vizsgált a doki,és azt mondta minden rendben van a szülés után...

majd ha megyek az eredményért rákérdezek nála is

2009. jún. 16. 13:40
 4/5 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne, nekem mindig a jobb oldal fáj, és arra gyanakszom, hogy csak az a petefészek működik. Neked nézték ezt teherbe esés előtt, vagy simán sikerült?
2009. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igazándiból hamar összejött a baba.karácsonykor kezdtünk próbálkozni,és februárban megfogant-úgy,hogy közben védekeztünk is néha.

nem volt vizsgálatom.

2009. jún. 16. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!