Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először a nőgyógyásznál nagy...

Először a nőgyógyásznál nagy mennyiségű folyás miatt?

Figyelt kérdés
Viszonylag elég sok folyásom van ami kezd elég zavaró lenni. Fehér színű, néha picit kocsonyás állaga is van. Tisztasági betét nélkül már el se merek indulni itthonról. Viszketni nem viszket illetve a szaga sem olyan erős de azért nem kellemes, valahogy nem érzem magam ilyenkor tisztának. Vannak valakinek hasonló tapasztalatai? Tervezek elmenni nőgyógyászhoz, viszont itthon nem nagyon tudom ezt sajnos senkivel megbeszélni. Milyen papírok (iratok) szükségesek oda és hogy fog megvizsgálni a doki? Tinédzser ambulanciára tervezek menni (17 éves vagyok). Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Bármilyen tippet, tanácsot elfogadok.

2019. aug. 21. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is ilyen problémával mentem először.

Taj kártya, lakcimkartya legyen nálad.

Jó ha tudod mikor volt az első és a legutolsó menstruációd. Ezt kérdezni fogja.

Nem tudom szűz vagy-e, ha igen, akkor egy kis pálcával vesz le kenetet, ez egyáltalán nem fáj.

Ha nem vagy akkor ezen kívül rakszurest is csinál. Az se olyan vészes, csak egy kicsit kellemetlen.

2019. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És Neked mi volt a probléma ha megkérdezhetem?
2019. aug. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!