Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam a nőgyógyásznál...

Ma voltam a nőgyógyásznál először. és kérdezte, hogy szokott e a menszeszemmel valami rendellenesség lenni? Mondtam, hogy nem . De amikor megvizsgált mondta hogy van egy kis folyás.

Figyelt kérdés
de ez normális mindenkinél nem? és amikor nyomkodta a hasamat kérdezte h neme fáj.és mondtam hogy egyáltalán nem , mire fura fejet vágott.megnézett az ultrahangon és mondta hogy nem lát terhességet, de vegyek egy tesztet.de az is lehet hogy vastag,sürü. ezt mire érette? és lehetséges hogy terhes vagyok?13 napja múlt el a menstruációm.nem lehet hogy felfáztam és azt érezte? mert reggel sokat rohangáltam a wcre a felfázás tüneteivel.
2012. jan. 31. 18:50
 1/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Azért vágott fura fejet, mert a "felfázás" egyik tünete, hogy érzékeny a hólyagalap. Hiányolt nálad egy tünetet. :-)

Terhes valószínűleg nem vagy, vagy ha igen, akkor még nem kimutatható. A ciklusod onnan kezdődik, amikor megjön. Ahhoz képest hányadik napon vagy?

2012. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a doktornak nem mondtam el hogy szerintem fel vagyok fázva.eléggé meg voltam szeppenve.12én jött meg tehát a mai nappal 20.
2012. jan. 31. 20:10
 3/5 Manka68 ***** válasza:
Valószínűleg van vmi fertőzésed, azért sűrűbb a folyásod, és a felfázásos tüneteid is erre utalnak. Kaptál vmi gyógyszert? Vagy miért mentél el hozzá? Mert terhesség megállapítására majd csak kimaradt mensi utáni második héten érdemes elmenni dokihoz, de már előbb pozit tesztelnél.
2012. febr. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fogamzásgátló gyógyszert mentem felíratni.
2012. febr. 1. 07:16
 5/5 Manka68 ***** válasza:
Értem. Azért ha továbbra is sűrűn szaladgálsz wc-re, vagy egyéb kellemetlen tüneted lenne, menj vissza hozzá, hogy rendbe tegyen.
2012. febr. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!