Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon sokára kaptam pszicholó...

Nagyon sokára kaptam pszichológushoz időpontot (augusztus közepe), viszont már igazán kellene egy szakember segítsége. Kihez fordulhatok addig?

Figyelt kérdés
A probléma nagyon régóta áll fenn, koomplex és elég egyedi is, viszont azóta olyan negatív változások történtek az életemben, ami miatt félelmetesen messzinek tűnik a kijelölt időpont. Itt NEM szeretném részletezni a problémát. Egyfelől itt nem szakember a legjobb indulattal sem tud igazán segíteni (max. ő is szakembert ajánl, akihez amúgy is megyek), másfelől mivel ez családi probléma, így pontosan tudom, hogy előszeretettel repülnének a trollok a kérdésemre (bőven láttam, más kérdezők teljesen normális kérdésével mit művelt pár unatkozó egyed). A barátaimra és a páromra mindenben számíthatok, de nem akarom terhelni őket korlátlanul, plusz bizonyos részeken nem tudnak átsegíteni, mert ehhez már nem elég pusztán a segítő szándék.

2019. júl. 23. 14:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerintem iróniának szánta. :) Amúgy ez egy centrum, ajánlhattak volna mást is. Előtte beszéltem telefonon a szakemberrel amúgy, aki egy szóval se mondta előtte, hogy szabadságon lenne ilyen hosszú ideig, két hónapos szabit pedig szoktak előre jelezni, pontosan azért, hogy ha nagyon sürgős a problémád, akkor inkább menj máshoz, ne várj feleslegesen. Mivel nagyon régi a probléma, ezért engem ez még akkor nem is zavart, azóta történt olyan dolog teljesen váratlanul, ami miatt sürgős lenne.
2019. júl. 23. 20:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát nézd, akihez én jártam, ő ha mondtad neki, hogy sürgős, akkor előrevett. Közvetlenül kellene megkeresni egy pszichológust és jelezni, hogy sürgős. Ezt figyelembe szokták venni! (Persze tényleg előfordulhat, hogy valaki épp szabin van, akkor mást kell keresni, ha tényleg sürgős.)
2019. júl. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!