Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon sokára kaptam pszicholó...

Nagyon sokára kaptam pszichológushoz időpontot (augusztus közepe), viszont már igazán kellene egy szakember segítsége. Kihez fordulhatok addig?

Figyelt kérdés
A probléma nagyon régóta áll fenn, koomplex és elég egyedi is, viszont azóta olyan negatív változások történtek az életemben, ami miatt félelmetesen messzinek tűnik a kijelölt időpont. Itt NEM szeretném részletezni a problémát. Egyfelől itt nem szakember a legjobb indulattal sem tud igazán segíteni (max. ő is szakembert ajánl, akihez amúgy is megyek), másfelől mivel ez családi probléma, így pontosan tudom, hogy előszeretettel repülnének a trollok a kérdésemre (bőven láttam, más kérdezők teljesen normális kérdésével mit művelt pár unatkozó egyed). A barátaimra és a páromra mindenben számíthatok, de nem akarom terhelni őket korlátlanul, plusz bizonyos részeken nem tudnak átsegíteni, mert ehhez már nem elég pusztán a segítő szándék.

2019. júl. 23. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Magánúton egy másikat keresni
2019. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér, köszi! Szomorú, mert akihez mennék, ő is magán, és mégis két hónapra rá kaptam időpontot (júniusban kértem).
2019. júl. 23. 14:35
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvan nyaral. Tudod, általában nyáron szabadságra megy ali tud.
2019. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem ő adta, hanem az ügyfélszolgálat, azt pedig nem hinném, hogy kerek két hónapig nyaral. De igazából részletkérdés, azt senki nem láthatta előre, mekkora romlás jön ezalatt a két hónap alatt.
2019. júl. 23. 14:45
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mar miert ne nyaralhatna 2 honapig? Iskola szunet is 12 het
2019. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tanárokon kívül én senki másról nem hallottam, hogy kerek két hónapig nyaralna, a maximum egy hónap volt, amit valaha hallottam. De mint mondtam, részletkérdés...
2019. júl. 23. 14:53
 7/12 anonim ***** válasza:
5%

:D

istenem és akkor ha nyaral az orvos akkor addig haljál meg? :D

úgy beszélsz róla mintha valami istenség lenne. 2 hónapig nyaral az orvos neked meg kuss a neved.

ezt a hülyeséget.

legtöbb magánrendelésen 1-2 hétre adnak időpontot, hiszen pont ez a lényege, hogy nem kell hónapokat várni mint az SZTK-ban. így értelmét sem látom szinte a magánrendelésnek.

keresnék egy másik orvost, aki ad korábban időpontot.

2019. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Csak halkan jegyzem meg, a pszichológus nem orvos.

2019. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg? pedig azt hittem a bölcsészkaron orvosi diplomát adnak

attól még mentális problémák gyógyításával foglalkozik, csak nem gyógyszerrel hanem más módszerekkel, de nem is ez a lényeg, hanem hogy attól hogy valaki nyaralni megy, még az embernek szüksége lehet ellátásra, amit nem az határoz meg, hogy ki hány hónapig nyaral, hanem a kereslet-kínálat.

2019. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te tényleg ilyen buta vagy vagy csak tetteted? Orvosi diplomát az orvosi egyetemen adnak. A pszichológus nem orvos. A pszichiáter az, de nekünk A szíve joga lenne amúgy a magánrendelését akar 2 hónapra is bezárnia. MAGÁNRENDELÉS.
2019. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!