Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet hosszú távon...

Hogy lehet hosszú távon felkészülni a teljes egyedüllétre?

Figyelt kérdés

Tömören az a sztori hogy pár éve hajléktalan voltam, és egy erdőben éltem tök egyedül.

Ezt úgy két hétig bírtam, és ennyi idő is elég volt hozzá hogy egy bokorral beszélgessek. Nem olyan vicces, de teljesen kezdtem becsavarodni, és egyedül éreztem magam.

Ezután vissza kellett jönnöm emberek közé, mert nem bírtam egyedül ott tovább!

Most megint arra akarok felkészülni hogy ha megint hajléktalanként kell élnem, akkor jobban bírjam ezt az egészet.

Nem célom az sem hogy sokáig éljek, mert tudom ha egyedül leszek egy sima törés, vagy bármilyen betegség könnyedén végezhet velem. Az a célom hogy ha már a társadalomban nem tudok élni, és nem is akarok, akkor minél tovább húzzam egyedül, mert azért csak úgy meghalni nem akarok!

Jelenleg azon gondolkodtam hogy meditációt gyakorlok, és mivel egyre jobb idő lesz, egyre hosszabb időszakokban készítem fel magam erre úgy hogy kint fogok élni egy viszonylag lakatlan területen...


Valaki tudna esetleg "más" hatékonyabb módszereket is arra hogy hogyan lehet elviselni a teljes magányt?



2019. máj. 1. 13:18
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

amúgy meg adtam le csetét ugyanabban a hátizsákban szintén gyalog, és épphogy 20 kiló felett volt

tudom mit jelent annyit cipelni elhiheted

a 30 kilót csak saccoltam, de tuti nem volt nagy eltérés


amúgy meg képzeld én gyalog lementem Pestről Fehérvárra is az m7-en a leálló sávba 1 nap alatt...

nem ma kezdtem ezt a túrázós témát

2019. máj. 1. 14:58
 12/28 anonim ***** válasza:
63%

"amúgy meg adtam le csetét ugyanabban a hátizsákban szintén gyalog"

Mibajod????


Jó hülye vagy ha ennyit gyalogoltál hajléktalanként ahelyett, hogy stoppoltál volna.

2019. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

stoppoltam de nem vett fel senki!


tudod a bodzának van a termése (gyümölcse) amit minden évben átvesznek bizonyos helyeken

ezt általában romák adják le, de mikor nincs jobb én is beszállok a bizniszbe

ezt veszik át kilóra


[link]

2019. máj. 1. 15:05
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis találkoztál valakivel?
2019. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

de ezek között a sztorik között több év különbség van...


volt 1x hogy 2 hétig egyedül voltam és a bokorral beszélgettem már, nem igaz nem lehet megérteni :)

2019. máj. 1. 15:09
 16/28 anonim ***** válasza:
aha... hol volt az, hogy 2 hétig nem találkoztál senkivel? És milyen sztorikról beszélsz???
2019. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

hát volt pár ilyen eset... mint amiket már le is írtam

én már sokszor voltam rövidebb-hosszabb ideig hajléktalan

a 2 hét az Fejér megyében volt.. ennél pontosabbat nem mondok, mert most is ott lakok

voltam viszont már sok erdőbe...

és szerintem leszek is, mert elegem van az emberekből!

2019. máj. 1. 15:36
 18/28 anonim ***** válasza:
döntsd már el, hogy fejér megyében voltál hajléktalan vagy a pilisben, mert a kettő nem ugyanaz. Ez a baj a hazugsággal/álmodozással, hogy villámgyorsan ki lehet deríteni, hogy nem igaziak.
2019. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

mindegyikben!

és már ennél sokkal több helyen is éltem hajléktalanként :D

2019. máj. 1. 15:49
 20/28 anonim ***** válasza:
kár, hogy bezárt az opni...
2019. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!