Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges az, hogy a fűtől...

Lehetséges az, hogy a fűtől kevésbé tudok összefüggően beszélni?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve kisebb-nagyobb kihagyásokkal heti szinten szívok. (Enyhe túlzással) Lehetséges emiatt van az, hogy mostanában nehezebben tudok mondatokat összerakni, összefüggően beszélni? Azt kezdem észrevenni, hogy nem csak a fű hatása alatt hanem anblokk a mindennapokban. Mindig arra koncentrálok hogy ne rontsam el amit mondok, és persze hogy elrontom. Rengeteg kínos szituba keveredtem már emiatt egy haveri társaságban, akik megjegyzem szintén szívnak, de ők sosem érezték így magukat. Persze rá vagyok szokva, és nagyon jól esik a dolog, csak már józanul is be vagyok lassulva. Lehet, hogy ennyire lebutított? Le kéne állnom?

19/F


2018. szept. 4. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Igen, ez a fűtől lehet. Googlizd ki, hogy akik hasonló cipőben jártak, hogyan oldották meg. Pár hónap alatt, max 2 év vissza kell,hogy álljon az agyad.

2018. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mèrtèktelen smoke-olás tönkre veri az agyad több funkcióját is.Memória.,kommunikáció stb

arról nem is beszélve hogy full céltalanná tesz.


egy ex füves

2018. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!