Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bolond vagyok? 25 èves fiu...

Bolond vagyok? 25 èves fiu vagyok mèg sose dolgoztam nemvolt mèg barátnöm úgyèrzem nemvagyok kèpes megálni a helyem?

Figyelt kérdés
Probáltam dolgozni de nem megy csak ha a szamba ragjak mikor mit csinaljak, egyedül nembirom feltalani magam nemnagyon tudom elfogadni a kötötsègeket , nemjovok ki a velem egykoruakkal sem mert gyerekesnek tartanak egy ideig birok felnötessen viselkedni de hosszu távon nem megy ès kijön belölem a gyerek :( nèha aggodok hogy milessz így velem nèha meg jolèrzem így magam ès nemakarok felnőni, nemakarok a számlák miatt idegeskedni, a tartozás miatt egyszerüen nemèrzem közelse anyi idösnek magamat fejbe mint amenyi vagyok kb mintha 13-14 èves korom óta fejbe nem öregedtem volna , gyerek korom nem igen volt, a szüleim elváltak kiskoromban pszichológusnak nemtudom elmondani mert èlőbe lesokkolok ès nem jutnak eszembe hogy mit is kène mondanom
2018. aug. 1. 12:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom elkèpzelni hogy nekem valaha családom vagy gyerekem lessz mert mèg ènis az vagyok ugyerzem de nèha mègis jo lenne akire számithatok mert egyedül erzem magam :(
2018. aug. 1. 12:13
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Drága ezt magadban kell eldöntened. Én is nagyon örülnék neki,hogy 8-12óra után haza esve minden a számba lenne téve. De ez már nem lesz így,két tizen éves gyerek egy férj 2kutya 3macska és egy teknős akik várják, hogy haza érve is mindent megteremtsek, ellássam őket... De ezt az életet ami adatot soha semmire nem cserélném el!!!☺
2018. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem apránként kezd el fejleszteni magad. Gondold ki milyen melót csinálnál legszívesebben. Próbálj meg megtanulni egyedül akár főzni, mosni, takarítani, erre mindenki képes, még egy 14éves gyerek is. Felnőtt kor nehézségei a döntések meghozatala is. Kezd apró dolgokkal, aztán pedig haladj fokozatosan. Minden napra tűzz ki egy kis feladatot. Felnőni szar, de muszáj. Önnálónak lenni viszont felszabadító érzés.
2018. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!