Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek van penze csak az tud...

Akinek van penze csak az tud elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

A tortenetem a kovetkezo, pszichologushoz akartam menni ,mert a veget jarom 27 eves vagyok 7 eve szenvedek depresszioban ami rengetek ido.

Szeretnek valtoztatni ezert felkerestem egy.pszicholgust.

Elmondtam neki amkt ellhet 50'percben, nem adott hasznalhato tanacsokat,csak irt a papirjara letelt az 50 perc felbeszakit ,koszonom letelt az ido, 10 ezer forintot kerek szepen.

Tehat ,nem csak hogy nem adott,hanem meg 10 ezres oradijban is volt.

Ilyenkor felmerult bennem egy kerdes, hogy a magan pszicholgusok majdnem ugyanazok mint a prostik, a prostihoz azert mennek az emberek hogy kefeljenek , a pszicholgushoz meg azert mert hogy beszeljenek egy emberhez, kulonbseg az hogy pszicholgus muvelt,a prosti meg nem tehat ennyi a kulonbseg.

Arra vartam ha legalabb 10 ezret kifizettem hogy adjon tanacsot, adjon elindulasi pontot, de nem , csak bologatott, beszeljek mondjam o meg irt.

Aztan hanyszor adjak ki 10 ezret 50 percre hogy meggyogyuljak ? Tehat ez us azoknak van kitalalva aki gazdag?

Aki meg nem,az menjen a halalba mert,van depressziv zavarok,de en depreszios vagyok evek ota , es sehogy sem sikerul.kijonni belole

27/f


2018. febr. 27. 10:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szedtem gyogyszert,de nem tett jot. Igy abbahagytam.
2018. febr. 27. 12:33
 12/16 anonim ***** válasza:

TBs orvost keress fel.


Sajnos munkanélküliségen,depresszión,rossz egészségi állapoton ,csak úgy lehetne segíteni ,hogy munka kellene

munka,hobbi-amit szeretsz azt csinálsz.


Sajnos sok mindenhez pénz kell a gazdagnak könnyű ilyen esetben mert sok mindent meg tud fizetni kirándulások,sok holmi,egészség,megfelelő egészséges étrend,egészséges életmód,magánorvos,

magánélete lehet rossz!

de azon kivül nem nagyon lehet problémája

2018. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Utolso : ebben igazad van, radasul a szegenynek is problemaja van a maganelettel.

De nyilvan gazdag aki gazdag is megtudja fizetni a pszichologust.

2018. febr. 27. 15:54
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, neked az a problémád, hogy szegény vagy és keveset keresel? De mihez kellene neked a pszichológus? Hogy meggyőzzön, hogy nem az anyagiak számítanak, hanem hogy elfogadd magad, és szegényen is lehet boldog és kiegyensúlyozott életet élni?


Lehet egyszerűbb lenne inkább tenni valamit, képezni magad, nyelveket tanulni és idővel egy jobban fizető állást találni.

2018. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem azert kell mert szegeny vagyok
2018. febr. 27. 17:54
 16/16 anonim ***** válasza:

Jó, ettől függetlenül a válasz a kérdésedre ugyanaz: Ma Magyarországon, a normális egészségügyi ellátás pénzbe kerül, sok pénzbe.

Pszichológusnál is minimum 8-10 alkalom kell.

2018. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!