Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek van penze csak az tud...

Akinek van penze csak az tud elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

A tortenetem a kovetkezo, pszichologushoz akartam menni ,mert a veget jarom 27 eves vagyok 7 eve szenvedek depresszioban ami rengetek ido.

Szeretnek valtoztatni ezert felkerestem egy.pszicholgust.

Elmondtam neki amkt ellhet 50'percben, nem adott hasznalhato tanacsokat,csak irt a papirjara letelt az 50 perc felbeszakit ,koszonom letelt az ido, 10 ezer forintot kerek szepen.

Tehat ,nem csak hogy nem adott,hanem meg 10 ezres oradijban is volt.

Ilyenkor felmerult bennem egy kerdes, hogy a magan pszicholgusok majdnem ugyanazok mint a prostik, a prostihoz azert mennek az emberek hogy kefeljenek , a pszicholgushoz meg azert mert hogy beszeljenek egy emberhez, kulonbseg az hogy pszicholgus muvelt,a prosti meg nem tehat ennyi a kulonbseg.

Arra vartam ha legalabb 10 ezret kifizettem hogy adjon tanacsot, adjon elindulasi pontot, de nem , csak bologatott, beszeljek mondjam o meg irt.

Aztan hanyszor adjak ki 10 ezret 50 percre hogy meggyogyuljak ? Tehat ez us azoknak van kitalalva aki gazdag?

Aki meg nem,az menjen a halalba mert,van depressziv zavarok,de en depreszios vagyok evek ota , es sehogy sem sikerul.kijonni belole

27/f


2018. febr. 27. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

- Ingyenesen is van.

- Ha magánhoz mentél, akkor miért lepődtél meg, hogy fizetni kell és hogy nem korlátlan az idő?

- Egy alkalomtól ne várj csodát. Ez egy hosszabb folyamat. Az irreális elvárás, hogy rögtön az első alkalommal megoldódjanak a problémáid. Az sokszor még arra sem elég, hogy feltérképezze a helyzetet.

Szóval a tanácsom, hogy járj ingyeneshez és hosszabb ideig, elvárások nélkül.

2018. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs ingyenes sajnos.
2018. febr. 27. 10:17
 3/16 A kérdező kommentje:
Amire te gondolsz az tb pszicholgus, de varolostas,es a magyar egeszsegugy.. ezert inkabb elmennek magan praxisba.
2018. febr. 27. 10:19
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1.: ez a munkája, ő is pénzből él, mint akárki más

2.: ha nem vált be, keress mást, nem kötelező ugyanahhoz a pszichológushoz járni

2018. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te hol élsz, de nálunk van ingyenes, természetesen TB alapon. Több ismerősöm is járt, heti rendszerességgel, és nem kellett sokat várni, hogy fogadják őket.
2018. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Utolso: te egy komplett idiota vagy, se a kerdezo kerdesere nem valaszoltal, se nem relevans semmi abban amit osszehordasz. Az egesz nem vag a temaba. A depresszio letezeserol meg gondolom atolvastal mar tucatnyi szakkonyvet? Te agyatlan.


Kerdezo: a magan pszichologusok sokszor semmivel sem jobbak mint tb alapon akik vannak, szoval mindenkepp tb alapon menj. Mennyit kell varni mire fogadnak?

2018. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Aki meguti az anyjat keruljon bortonbe,az nem depresszios hanem eroszakos ember.


En depreszzios vagyok, de ha nem tudod hogy mi ez, akkor ne irjal ilyeneket.

Amikor maganyossag, penztelenseg, sioertelenseg sorozata egyszerrea a fejedbe megy, es nem tudsz belole kilepni.

Mindenki a sajat eletert felel? Kell megoldani?

Ezt en ertem,ezert is irtam hogy aki gyogyulni akar,az is gazdag, ha megtudja fizetni a pszichologust.

Sokan ahogy en is anyagi okok miatt lettunk azok, a tobbi erre epul ra.

Na most egy gazdag ember depresszios aki megtudja fizetni a pszicholgust, vagy egy szegeny ember az, aki nem tudja megfizetni.

Melyik a jobb?

Nyilvanvaloan aki gazdag, mert ha megtudja fizetni a pszicholgust akkor nyilvan arra is van penze, vagy van munkahelye,vagy van egy elete ahol kap fizetest, es pszholgus helyett elmehetnr edzeni annyi penzbol vagy kiramdulni.

Egy szo ami szaz, ha en azert vok kilatastalan helyzetben mert nincs anyagi keresetem,es meg sorolhatnam amibol aztan kialakult 7 eve ez az allapot.

2018. febr. 27. 12:01
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha már ennyi ideje problémád van, akkor nem érné meg kivárni a TB-s várakozási időt? Nem kell éveket vagy hosszú hónapokat várni.

Hiába akarod bemagyarázni, nem a pénzen múlik. Nagyon sokan járnak TB alapon, ingyen. Te is járhatnál. Csak el kéne kezdeni.

2018. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Julius ota 2017 julius ota vagyok varolistas. Pszichiatriara lett volna hely de ott nem lehet beszelgetni o felir gyogyszereket aztan azzal el van intezve
2018. febr. 27. 12:20
 10/16 anonim ***** válasza:
És nem lehet, hogy gyógyszerre lenne szükséged? Vagy gyógyszerre is.
2018. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!