Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha egy kicsit...

Mit csináljak, ha egy kicsit eltévedtem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben volt egy egész komolynak mondható műtétem, és talán érthető, hogy felkavart.

Úgy érzem, minden összeomlott körülöttem, de legalább a családom megmaradt mellettem.

Kicsit elvesztem és befordultam. Egész nap rossz a közérzetem.

Még két hétig itthon leszek, de be kell pótolnom az elmúlt hetek tananyagát. Itt tornyosul felettem és neki sem tudok állni.

A srác, akivel alakult valami visszatáncolt és nem is beszélünk már.

Továbbtanulás téren sem állok a legjobban, a tanárom szerint kevés vagyok arra a pályára, amit kinéztem.


Alapvetően nagyon pozitív vagyok és idegesítenek a negatív emberek. Viszont most egy pesszimizmus spirálba kerültem, amiből nem nagyon tudok kimászni. Remélem csak a testi komplikációk "ütnek ki" a lelkemben és ha meggyógyulok minden jobb lesz.


Mit tudnék tenni, hogy jobban érezzem magam, visszaszedjem a pozitív energiáim és zavartalanul tudjam csinálni a dolgom?


2018. febr. 8. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
lépj ki az önsajnálatból és jobb lesz
2018. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!