Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet felismerni ha...

Hogy lehet felismerni ha valakinek idegösszeomlása van? Mik a tünetek? Hogy kerül kórházba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű felismerni.Még az orvosoknak is kell egy pár napig figyelni a beteget, hogy megtudják mondani mi történt.Egyébként hangulatváltozás,idegesség vagy éppen rettenetes nagy nyugalom / semmi nem kelti fel a figyelmét / furcsa, eddig nem tapasztalt viselkedési mód, sírógörcs okkal, ok nélkül.Szóval nem egyszerű.Öngyilkossági kísérlet sem kizárható!!ORVOSHOZ KELL MENNI!!! Saját tapasztalatomat írtam le!!Nekem már volt 3 is!!
2010. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De magától el tud menni az illető orvoshoz? Te milyen öngyilkossági kísérlettel próbálkoztál? Sajnálom hogy neked már háromszor is volt!
2010. jún. 8. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajna a gyógyszert választottam!Megmentettek de nem maradéktalanul és ennek keményen iszom a levét!!El kell mennie magától, mert ha erőlteted biztos ellened fordul, hogy "dilisnek" nézed. Ha nem megy akkor magát az orvost kell házhoz vinni.Nagyon-nagyon nem egyszerű és baromira drukkolok, hogy sikerüljön valamit lépned!!Köszi az együttérzést!Ritka jelenség!
2010. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megpróbálok pszichológushoz fordulni, hála istenek még nem volt idegösszeomlásom de nem sok kellett. Elégé rosszul vagyok és félek hogy egyszer bekövetkezik. Együtt érzek veled és mindenkivel aki ilyen helyzetbe van, az ember csak akkor tudja felfogni igazán ha saját magán tapasztalja, addig csak sejti hogy milyen. Annyira elkeserít hogy ilyen világba élünk ahol rengeteg ilyen ember van.

Emberek között Tudtál normálisan viselkedni? Észre vették rajtad hogy baj van? Azokat a gyógyszereket szedted be amiket az orvos felírt? Milyen maradandó károsodást szenvedtél? Ki segített rajtad? Megtaláltak?

2010. jún. 11. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretnéd megismerni a történetemet? Privát megírom neked, mert elég kínos dolgok vannak benne. Írjál nekem email címet és leírom, hogy tudjad miről van szó.
2010. jún. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen szeretném. De hogy adjam meg az e-mail címemet? Ide nem szívesen írnám ki.
2010. jún. 14. 17:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Írj inkább te, légyszíves. A kérdés alatt ott van hogy privát e-mail a kérdés kiírójának.
2010. jún. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!