Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudom felismerni, ha...

Hogy tudom felismerni, ha depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Ha már nem is kérdezel ilyesmit, mert egyszerűen nem érdekel. Nem csak ez, hanem nagyjából semmi más (pl. elmenni valahová, Tv-t nézni, olvasni, tanulni, megtudni a választ egy kérdésre). És nem is biztos, hogy tudod, miért nem érdekel, és miért van szinte állandóan rossz kedved. Akkor jó eséllyel depressziós vagy.
2009. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Állandóan sírsz, nem foglalkozol azokkal akiket szeretsz, mindenkitől elfordulsz, senki nem tud jó kedvre deríteni, értelmetlennek látod az életed, úgy érzed hogy az egész világ összefogott ellened... ilyenek. Remélem nem vagy az. Legyél sokat a szeretteid társaságában, keress valamilyen társas elfoglaltságot, és próbálj túllépni azon a fájdalmon ami a depressziót kiváltotta.

Sok szerencsét: egy régi depressziós aki már meggyógyult

2009. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Mért pont akkor lenne depressziós, ha nem kérdez ilyet, mivel nem is érdekli? Szerintem ha valaki ilyet kérdez az inkább pont azt jelenti, hogy nagyobb valószínűséggel beteg, mint hogy nem, és legalább eljutott addig, hogy felismerte a betegséget, és elkezdett utánajárni, hogy hogyan gyógyulhatna meg! Én is pont ezért jutottam ide, mert a gyógymódok után keresek, mert eddig még semmi nem vált be, és egyre mélyebbre zuhanok csak!
2009. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!