Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha félek a holnapi témazárótól...

Ha félek a holnapi témazárótól, akkor bevehetek aznap reggel 3-4 0.5 mg-s Xanaxot? Generált szorongásom van.16 éves fiú

Figyelt kérdés
ezenkívül nem befolyásolja a zoloftot?
2010. jún. 6. 11:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
"Tönkre fogok menni, ha nem szedem a xanaxot".....neked egy fél év szedése után nem csak hogy elkerülhetetlenül testileg függsz tőle, hanem úgy látszik, h pszichésen is nagyon erősen függő vagy!!
2010. jún. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

nekem is van generalizált szorongás a diagnózisaim közt

rivotrilt kapok rá, de azt pszichiáter tudja felírni

2010. jún. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Na megvolt a matek tézé. Bevettem reggel négy szemet. A dogánál semmit se tudtam. De nem érdekelt az eredmény. :DMost már egyre idegesebb vagyok. Meg fogok bukni. Pótvizsgáznom kell sztem nyáron...
2010. jún. 7. 15:29
 24/27 anonim ***** válasza:
Mondom.. a kérdés kamu! A srác szórakozik!
2010. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
hát elég unalmas élete lehet ha ilyenekkel szórakozik... (de azért mégiscsak remélem hogy kamu a kérdés. egyébként én is ma írtam dogát amiből kiderül hogy bukni fogok-e vagy sem :S de én csak egy energiaitalt ittam :D és egés jól sikerült a dogám, szóval inkább azt ajánlom xD)
2010. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Generalizált szorongás. Így nevezik. Egyébként ha a beteg ugy érzi, hogy neki több nyugtató kellene, mint amit az orvos felírt, akkor általában az antidepresszánsa rossz, vagy kevés. A Zoloft nagyon jó antidepi. És ha mellé a xanaxból ilyen sok kellene, akkor látogasd meg az orvosodat, és kérd meg próbáljátok ki a rivotrilt.
2010. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A kérdése kamu! Olvasd vissza a válaszokat, kommenteket utolsó!
2010. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!