Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha félek a holnapi témazárótól...

Ha félek a holnapi témazárótól, akkor bevehetek aznap reggel 3-4 0.5 mg-s Xanaxot? Generált szorongásom van.16 éves fiú

Figyelt kérdés
ezenkívül nem befolyásolja a zoloftot?
2010. jún. 6. 11:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Zombi leszel és nem sikerül a vizsgád. Inkább ne.
2010. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha azt beveszed, 100%, hogy nem fog sikerülni a dolgozat. Inkább ne... Amúgymeg generalizált szorongásod van,nem?
2010. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Inkább zombi leszek, mint hogy rosszul legyek. Nem akarok kórházba kikötni :S:S:S

egyébként Xanaxtól nem hinném h. zombi lehetek. Főleg nem 4 szemtől...

2010. jún. 6. 12:19
 4/27 A kérdező kommentje:
de mondjuk 4 szem nem befolyásolja a zoloftot?
2010. jún. 6. 12:24
 5/27 anonim ***** válasza:
Zoloft mellé szoktak adni Xanaxot, de nem 3-4-et. Vizsga előtt semmiképp ne vegyél be ennyit, mert mehetsz pótvizsgázni. Előző este bevehetsz egy szemet.
2010. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Fél éve szedek Xanxot. Csak nem több szemet. Nagyon izgulok most is. Tézétől nagyon félek. Ezért akarok beszedni 4-5 szemet. Én alapból is szedem, csak most többet szeretnék mert nagyon félek. Am. ha este veszem be, akkor semmit s eér. Mert 30-90 perc alatt éri el a max hatóerejét. Addigra rég kiürül a szervezetből.

Szerintetek csökkenti a gondolkodást 5 szem Xanax 0.5 mg-s?

Ya és zoloftnak nem árt ha 5-öt veszek be egyszerrew? Nem siklik félre a kúra?

2010. jún. 6. 13:48
 7/27 anonim ***** válasza:
A xanax az nagyon addiktív. én inkább a gyógyszerfüggőség miatt aggódnék a helyedben.
2010. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
én nem tudok túl sokat erről de mint kívülálló mondom hogy ne vedd be inkább!szerintem vizsga előtt igyál egy kis kólát,vegyél be mnetolos rágót és ugy könnyebb!(kipróbált modszer)
2010. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

nem vagyok függő. Ez pedig nem vizsga, hanem egy témakört átölelő dolgozat. Témazáró. Ezen múlik h. kell e pótvizsgáznom. Ma már alig kapok levegőt. Már 3 xanaxot bekaptam. Folyamatosan nehézlégzésem van, remegek, reszketek, hasmenés stb...

ha nem szedek be holnap gyógyszert, akkor én összeroppanok:S

2010. jún. 6. 15:48
 10/27 A kérdező kommentje:
ya és nem avgyok függő, csak nem tudom kordában tartani a betegségem
2010. jún. 6. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!