Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtatót kiadják 18 éves kor...

Niky emo girl kérdése:

Nyugtatót kiadják 18 éves kor alatt gyógyszertárba? 16/L

Figyelt kérdés
ujjabban túl sokszor vagyok ideges családi okok miatt. általában olyan szinten hogy nagyon remegek szinte semmit nemtudok csinálni. időnként össze is esek ezért kellene a nyugtató, de ugy h anyám ne tudja h eszem mert csak mégjobban rámszállna:S
2010. jún. 5. 23:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pszichiáter szakorvoshoz kell fordulnod bármilyen pszichés eredetű problémával első körben. Egyik pszichiátriai gyógyszer sem játékszer, komolyan meg kell gondolni mit és mire ír fel az orvos.

A szorongáscsökkentők egyébként addikciót (hozzászokást) okoznak, ezért gondos felügyelettel szedhetők.

A háttérben rejlő problémákat, a tünetek okait is kezelni kell. Ennek csak részben oka az életkörülményi krízis.

A fenti tüneteiddel mindenképpen fordulj szakorvoshoz. Ő fog tudni segíteni. A háziorvos kompetenciáján ez túlmutat.

2010. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia! Én is ebben a helyzetben voltam, detto.. Ha szednél erősebb nyugtatókat, akkor csökkenne a teljesítőképességed, függővé tenne, tönkremenne az életed mások hibái miatt, úgyhogy ez nem éri meg... Inkább valami gyógynövény alapú nyugtatót javasolnék Neked (pl. a HOVA vagy vmi homeopátiás készítmény), a macskagyökértea is kiváló, vagy ha van rá időd és energiád, akkor sportoljál, amit csak szeretnél, ami módodban áll! De ne hagyd, hogy elkallódj az életben! Most kell megalapoznod a jövődet!!!
2010. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!