Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van mindenből, és...

Elegem van mindenből, és mindenkiből. A családomból és már a páromból is. Nem látom a kiútat, megbolondulok ebbe már. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kész roncs az életem, 27évesen.Nem esek teherbe. Nincs munkám, nincs boldogságom,minden átkozott nap azt várom este legyen ès aludjak. Nincs már èletem. Nem bírom tovább. Nyomorultan érzem magam. Nem jó így élni. Nincs már remény,padlóra kerültem. Lemerült a testem, az agyam minden.
2017. dec. 16. 20:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Èn nem a párom akarom megfogni a babával. Hanem vágyok rá hogy anya lehessek. Szerinted én a családipótlék miatt akarok babát,ebbe tévedsz.Sajnos megérdemlem hogy nem sikerül mivel 18évesen kényszerített èdesanyäm,az aburtuszra. Azóta ettől rettegek hogy nem lehet soha.Kiskoromba is történt trauma amit a felnőttkoromig nem mertem elmondani,aztán évekig a fiatal èletem egy olyan fèrfival töltöttem,akit már nem szerettem mert bäntott, de nem hagyhattam el,mivel fenyegetőzött. Nem panaszkodom,csak ládsátok okkal vagyok ilyen mèlyen.Nem tudom hogyan tovább.
2017. dec. 16. 21:37
 12/21 A kérdező kommentje:
Félek tőle amit írsz,hogy mást keres.De úgy vagyok vele ha a bajba nem áll mellettem, akkor mi nem vagyunk egymásnak valók.Sokan olyan könnyen feldolgozzák az abortuszt,és ehhez hasonló megrázkodtató dolgokat. De én nem. Sajnos ilyen vagyok.
2017. dec. 16. 21:41
 13/21 anonim ***** válasza:
Áh így már érthető. De nem lett volna szabad engedned 18 évesen az abortuszt. Na ezért kellene egy pszichológus hogy ezeket kibeszéld magadból mert ezek a tények akkor is nagyban gátolnak hogy teherbe ess. Nem gondolkoztál még azon hogy máshol keresel munkát és elköltöztök pároddal?
2017. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az első 2 verziót nem rád, hanem a többi gyakoris önjelölt anyukákra értettem. Csupán felsoroltam a leggyakoribb verziókat amiért hibásan gyereket vállalnak, nem kell mindent magadra venni. Ebből a jelenlegi helyzetből meg ne más élete árán szabadulj, hanem szakember segítségével, nyilvánvaló, hogy nem tudtad elengedni a fentebb írt traumáid. És ha ebből a helyzetből szülés utáni depressziód alakul ki? Mondjuk mert egy babát ellátni nem rózsaszín köd és csillámpóni. Ha ott nem sikerül valami és még jobban magadba zuhansz, mert rájössz, hogy neked még ez sem megy! Akkor mit csinálsz majd? Vállalsz még egy gyereket?

Jó dolog a felelősség, vállalj felelősséget először magadért, aztán a munkádért...... Ha nem tudsz így dolgozni, akkor önkénteskedj valahol, menhelyen, idősek otthonában, bárhol.

2017. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Létezik olyan hogy mesterséges megtermékenyítés, ha jól tudom erre van állami támogatás is
2017. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen most ezt tervezzük,januárba elköltözünk külön.Kivizsgálásokba kezdünk. Ebbe belgyógyászati,nőgyógyászati,és persze a lelkemet is. Mi köztünk a párommal az èn családom miatt van 60/70%-ba a vita.Csak még itt van a karácsony amit együtt töltünk. Anyuékkal és persze a kismamával. Na ettől már most kész ideg vagyok. Nagyon bízom benne,hogy addig mèg sikerül elköltöznünk, kibírom e idegileg ezt ami itt a mi családunkba zajlik. Ma is nyugtatót vettem be,mert érzem hogy már gyenge az idegrendszerem ennyi rosszhoz.
2017. dec. 16. 22:07
 17/21 anonim ***** válasza:
Remélem sikerül elköltöznötök mielőtt teljesen tönkre mész.
2017. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok mivel jár gyereket nevelni. Belegondoltam mindenbe.Tudom hogy nehéz idők is lesznek, de azt is tudom hogy kèpes leszek rá.Azt már tudom nem lett volna szabad megvárni mèg ide jussak, mert ilyenkor már hiába kapálozok.Nehéz út áll előttem. Bízom benne,én is lehetek még boldog. 27èvesen kissè roncshalmaz lettem. De itt az ideje hoogy kezdjek valamibe, mert nem akarok megbolondulni. Boldog èletet szeretnèk már végre ên is.
2017. dec. 16. 22:16
 19/21 anonim ***** válasza:

Előbb szedd rendbe magad, és csak utána akarj babát. (Tapasztalat - mármint én vagyok egy olyan nőnek a gyermeke, akinek akkor, olyan körülmények között nem szabadott volna babát vállalnia.)


Menj el pszichológushoz, és vizsgáltasd ki magad nődokival szerintem.


22/N

2017. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Allj neki sportolni.. nem segit minden bajodon, de egy kicsit rendberak, mert ahogy elnezem vannak bajok. Mar bocsi
2017. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!