Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van mindenből, és...

Elegem van mindenből, és mindenkiből. A családomból és már a páromból is. Nem látom a kiútat, megbolondulok ebbe már. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kész roncs az életem, 27évesen.Nem esek teherbe. Nincs munkám, nincs boldogságom,minden átkozott nap azt várom este legyen ès aludjak. Nincs már èletem. Nem bírom tovább. Nyomorultan érzem magam. Nem jó így élni. Nincs már remény,padlóra kerültem. Lemerült a testem, az agyam minden.
2017. dec. 16. 20:45
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nem igazán a legjobb kategóriába írtam. De összetett a dolog.
2017. dec. 16. 20:48
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Abban talan tudnek segiteni, hogy teherbe essel ... de mi masban lehetne meg?
2017. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Gyere velem és rúgjuk szét az egész világot.
2017. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Ezért nem esel teherbe. Neked pszichológushoz kellene mennes és egy kicsit kikapcsolódni. Mivel nincs munkád így nehezen ajánlom hogy menj el valahova kikapcsolódni. Viszont ha a családoddal nem is de a pároddal beszélgess erről. Addig nem fogsz teherbe esni még így érzed magad mert a tested is tudja hogy valami nem oké. Ismerős által sem tudsz valami munkát? Nem azért érzed így mert otthon vagy egész nap és hü**ére unod magad? A pároddal csináltok valami közös programot? Kimozdultok?
2017. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem várok én segítséget. Végső elkeseredésembe írtam ki. Biztos a sors így bűntet hogy mindenkinek a családba,környezetembe megadatik hogy anya legyen, csak én nekem nem.Páromnak is van már gyermeke. Sogornőmnek spontán összejött igaz ő még annyira felelőtlen,de pár hónap múlva szül.
2017. dec. 16. 21:05
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs munkád! Nincs életed! Minek akarsz gyereket ilyen lelki állapotban, ha? Hogy neki is elcseszd az életét? Pszichológust akarj ne gyereket bakker...

Gyereket nem azért vállalunk hogy megtartsuk a párunk, hogy több kedvezmény járjon vagy hogy kihúzzon a gödörből!!!

2017. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Van ilyen. De vannak más lehetőségek: örökbefogadás, lombik bébi stb.
2017. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

A teherbeesésnek semmi köze a stresszhez, ez is egy mitosz mint a margarin jó es a tojas hizlal . Meddig tartja még magát?

En folyton abortuszon voltam fiatalon, pedig súlyos csaladi stresszen mentem át, összeroppantam, panikbeteg voltam, kórhazba kerultem, pszichiatriara, hullt a hajam. Megis , ha ramnezett a pasim terhes lettem. Könyörgöm unom olvasni h mivan stresszes vagy? Na azert nem esel teherbe! Mivan? Nagyon akarod a babát? Na az a baj !!

2017. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. Nem igazán vannak programok persze az is miattam,mivel egyébkènt betegség miatt eléggè befásult lettem. Sokat beszélgetünk a párommal, sokszor megért de aztán sokszor megis bánt. Ilyenkor zuhanok meg ennyire. Tudom hogy nem normális ez az érzés. Úgy érzem ha lenne gyermekem, új értelme lenne a világnak. Erőt adna hogy azért a piciért felelőséget vállaltam.
2017. dec. 16. 21:27
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

8 válaszoló azért mert neked minden köhintésre gyereked lett az a te bajod. Normális védekezés mellett nem kellett volna folyton abortuszra járni. Erre vagy büszke?

A válaszolónak pedig nem tudom hogy jót tenne e neked egy gyerek. Először is munka kellene meg közös programokra eljárni pároddal. Nem jó ha befásulsz mert előbb utóbb a párod is mást fog helyetted keresni aki eljár vele.

2017. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!