Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Floxet, Prozac mennyi idő...

Floxet, Prozac mennyi idő után ürül ki a szervezetből? 4 napig szedtem 20mg / nap , de sajnos nem jött be .100 szor rosszabbul vagyok mint amikor nem szedtem semmit . Elkezdhetem e szedni a remotívot? Vagy várni kell pár napot?

Figyelt kérdés

#Floxet #Prozac .
2017. aug. 10. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg telefonon az orvosodtól, vagy ügyeletet hívj fel.Ha rosszabbul voltál ettől a gyógyszertől, akkor nem mentális betegséged van. Anyagcsere probléma lehet inkább. Szedjél valami nyugtatót!
2017. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két hetet kell várni, mert a Remotívban MAOI típusú antidepresszáns van.

Mellesleg az érezhető hatás 2 - 4 héi után jelentkezik.

Terápia nélkül a tabletta csak tünet enyhítő, nem gyógyít meg.

2017. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de ezt csak a pszichiáterek mondatja meg. 2 nap alatt van hatása, illetve mellékhatása, tökmindegy mit ír a papír. 3 nap nevetőgorcsom volt a fal felé fordulva, de csak egyszer, utána alvasképtelenség, stb. Negatív mellékhatás ok maximum lecsökkennek valamelyest.
2019. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!