Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vannak ilyen fura...

Miért vannak ilyen fura ábrándjain? Máshol ugyan feltettem ezt a kérdést, de most a dolog "pszichológiai okai" érdekelnek. Sajnos arra viszont nem kaptam választ

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő fantáziám. Fekszek az ágyon, és egy lány megerőszakol. Nem análisan. Mindössze annyi történik, hogy nem akarom a szexet, tiltakozom, és próbálom leszedni magamról.

De túl erőtlen vagyok. Nem tudok kiszabadulni tőle, és így azt csinál velem, amit akar. De valamiért könyörgök neki, hogy hagyja abba.

Hallottam már arról, hogy néhány nő fantáziál a megerőszakolásáról, de egy férfi...?


Mivel nem a Szexualitások témakörben tettem fel, ezért kérem, hogy csak a komoly válaszadók szóljanak hozzá.

Magam sem értem, hogy milyen okokból vannak ilyen ábrándjaim...


2016. dec. 21. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

erre vágysz

nem értem, mi ebben a furcsa neked

2016. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az egész.

Meg aztán miért?

Na és mennyi az esélye, hogy ilyen szituáció a való életben is megtörténik bármelyik férfival? Kivéve, ha szerepjáték.

2016. dec. 21. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!