Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merek kimenni az utcára!?

Nem merek kimenni az utcára!?

Figyelt kérdés
Már tobb mint 6 éve alig megyek ki az utcára. Csak nagyon nagyon ritkán amikor boltba megyek, nagyon félek kimenni mert félek hogy belém kotnem( egy picit sem jó kornyék) gyenge testalkatu vagyok és nagyon félénk és nagyrész ezért nemmerek kimenni és nem 13 vagy 14 éves vagyok.. hanem 21 és fél! Szerintetek mit kéne tennem? Mert ezt nembirom !!!

2017. júl. 5. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Önvédelmi tanfolyam, ha megengedheted. Talán megnyugtatna, ha tudnád, hogy meg tudod védeni magad.
2017. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
21 évesen? Elköltözni onnan
2017. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1-es nem,nemengedhetem meg és ezáltal ugye még koltozni se tudunk. És így a barátnőmmel se tudunk sehova se kimenni, csak a szobába lenne.. még a ház teraszára se lehet, tegnap is 2 c ugatott a barátnomnek a saját házunkbol hogy milyen volt az este vele, mesélje el nekem meg hogy még mindig olyan feszes a feneke meg stb.. és ez olyan szinten felbasz hogy ilyeneket mernek kiejteni a pofájukon hogy legszivesebben a egy rossz szot szolna rám, de foképp a barátnomre az meglném..!
2017. júl. 5. 10:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyha kimennék az utcára akkor ezek a társadalom legalja szaok, nagyon sinám fizikailag is molesztálnák!! És nemtudok ellene tenni!! 60kg-os gyenge vékony fiu vagyok és ő meg 50kgos lány..
2017. júl. 5. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Edzeni otthon is lehet, plusz annyira nem drága egy albérlet, ha tényleg enyire szeretnéd megoldani ezt a problémát akkor tegyél érte. Iskola mellett (ha még jársz) dolgozz 1 vagy másfél évet az pár hónap előlegnek elég albérletbe. Vagy a másik megoldás az hogy otthon edzel. Nem nehéz fekpadot készíteni.
2017. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább valamilyen küzdő portban gondolkoznék a helyedben mert hiába vagy 100 kilós ha félsz a veresektől. Jó párszor megvernek az edzésen könnyebb lesz. Igazság szerint ha jól tudsz verekedni többet számít mint hogy mekkora vagy. Csak hát ügye eddig hagytad magad, elég nehéz innen feljönni, rendőrséggel fenyegetheted őket még.Felvenni telefonnal amikor bántalmaznak, utána feljelenteni őket. De az edzéstől fejlődnél is fejben meg fizikailag.
2017. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Baratnodhoz nem koltozhetnel?
2017. júl. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!