Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom irányítani a...

Miért nem tudom irányítani a hangulatomat?

Figyelt kérdés

Általában depressziós hangulatom van akárhogy próbálom magam felvidítani.Egyszer voltam eddig mélyponton amikor megpróbáltam egy eléggé életlen ollóval felvágni az ereim ami persze nem sikerült.Van amikor fel vagyok pörögve nem lehet megállítani és semmi se tud elszomorítani.Sokszor csúfolnak a suliban amire sokszor "furán" reagálok.Pl.: csúfolnak és ugyan úgy felpörögve,vidáman megyek a dolgomra.Van amikor túl agresszív vagyok ok nélkül.És amikor próbálok mondjuk vidámabb lenni nem megy hiába próbálom.Ez normális?


Válaszokat előre is köszönöm


L/15



(Ja és kérlek ne azonnal azt írjátok hogy én is egy olyan tinédzser vagyok aki követi a mentális betegség divatot mert én is utálom az ilyen korombelieket)



2017. jún. 18. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, pedig te is egy olyan tinédzser vagy, aki követi a mentális betegség divatot.

A hangulatingadozás normális ebben a korban.

2017. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hangulatingadozás normális tinédzserkorban, de van, ami már ott is túlzásnak számít. Ha önsértő gondolataid vannak, vagy agresszív vagy ok nélkül, az már ebbe nem fér bele. Keresned kellene egy pszichológust.


Ja és: a mentális betegség nem holmi divat, egyszerűen kamaszkorban nagyon gyakori a depresszió, éppen azért, mert a hormonális váltzások megviselik a fiatal szervezeteket. Persze egymást is bele tudják vinni a hülyeségbe az ilyen tinik... de aki kiegyensúlyozott és boldog, azt úgysem fogják. Erről ennyit.

2017. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!