Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tudom irányítani a...

Miért tudom irányítani a belülről a testi működést?

Figyelt kérdés

Elégé durva, de gondolok egyet és megfájdítom a fejem,lezsibbasztom a lábam,kezem,akkor hányok amikor akarok,már akkor wc-zek amikor akarok és sajnos egyre gyakrabban csinálom ezt a szívemmel .De ezeket általába káromra használom ,már nem tudok tanulni,gépezni,bármilyen sportot végezni.

Ez ellen nincs mit tenni.Nem akarok meghalni ,de a halál megváltás lenne.


2015. jan. 9. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg bemagyarázni magadnak, hogy a tanulás káros. Főleg a matematika.
2015. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülök neki ,hogy 15 éves troll gyerekek feljönnek és röhögnek mások bajain.Azért írtam ki a kérdést mert nem találtam rá normális magyarázatot.Nyugodtan lehet nevetni csak nehogy visszanyaljon a fagyi.
2015. jan. 9. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
A jóga megtaníthat arra, hogy ezt a csodálatos képességed miként fordíthatod a hasznodra.
2015. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért a károdra használod őket? Fogalmam sincs, mitől van, de olvastam már ilyesmiről, úgyhogy el tudom hinni. Azt keresd meg magadban, mi az, ami miatt ártani akarsz magadnak, ehhez lehet, hogy pszichológus kéne. Aztán, ha az előnyödre tudnád fordítani ezt, egész jó kis képesség lehet.
2015. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!