Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 20 éves fiú vagyok, magasságom...

Incze István Csaba kérdése:

20 éves fiú vagyok, magasságom 1,72, testsúlyom 70. Már egy jó ideje sokat aggodok az egészségem miatt, mármint aggodom, ha magas a pulzusom vagy alacson. Szerintetek sokat idegeskedek e miatt?

Figyelt kérdés
Január óta van ez így, mondjuk akkor azt mondták hogy kevés volt a kálciumom, majd pár héttel késöbb pánik rohamaim voltak.A hasznos gyogyszereket szedtem és szerintem minden oké ezekell, de viszont ha egy izgi eseményre gondolok, a gyomorszájamnál egy nyomó érzést érzek és be lassul a pulzusom. Van amikor szúró érzést éreztem meg savaim is voltak.Bélgyogyásnál is voltam és pár gyogyszert írt fel.A fájdalmak még nem multak el pedig egy honapja szedem öket.

2017. jún. 6. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, sokat idegeskedsz emiatt. A gyomornál lévő nyomó érzést úgy hívják, hogy gyomorideg.A szorongástól van. A bélgyógyszerek sz@rt sem érnek a szorongásos tünetekre. Ha sikerül megnyugodnod, az összes bajod magától el fog múlni.
2017. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet pszichés eredetű is. Szorongás, pánikbetegség, egészségszorongás, szomatoform szavarok, stb.

Érdemes lenne elmenned pszichológushoz is.

Súlyosabb esetben pszichiáterhez.


Próbálj bevenni egy szem erősebb nyugtatót (xanax, frontin, seduxen, rivotril, stb.)

Ne szedd rendszeresen, főleg orvosi javaslat, előírás nélkül, csak egy szemet próbaképp. Ha szorongás, pánik okozza a panaszokat, meg fognak szűnni a hatásásra, ha nem, akkor nem.

2017. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek a bal kar fájdalom is az idegek miatt vannak?Mármint válltól le fele..
2017. jún. 7. 01:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg az is van,ha lépcsökön nyugottan megyek,vagy akár egy kis dombon,vagy egy súlyos tárgyat emelek akkor magas a pulzusom a kellettnél meg elő jön az enyhe nyomó érzés a gyomorszájnál..
2017. jún. 7. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!