Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme mindennek?

Mi értelme mindennek?

Figyelt kérdés

Általában nem járok sok helyre, de az utóbbi időben bekerültem egy társaságba, mert "jó fej" vagyok. Eddig se csináltam igazából semmit, művészeti fősulira járok, rajzolok, de lóf@sznyi értelme sincs az egésznek. Azt még itt haverkodnak velem, meg hívnak ide oda, de az egész annyira lol. Miért idióták az emberek? Jó ok, biztos velem van a baj. Ami azé lol, mert ugye most megy a nagy szolidaritás kampány, tehát ha velem is van a baj elfogadniuk kéne, hogy egy IDIÓTA vagyok, nem pedig azt mondani h nem, és hívogatni feszt. Tehát csak a világgal lehet a baj, amiér nem hagy békén. Annyira utálom az átlagembereket, szerintem ők a legnagyobb b@lf@szok. Mindenről van véleményük, de semmibe sem gondolnak bele. Ez idegesít. És persze sajnos azt sem tudhatom én jól gondolok e bele, vagy h igazam van e. Mit tudhatok én? Egyáltalán miért élek? Minek van értelme? Miért nem ölhetem meg magam anélkül, hogy pár idióta ne mondana ítéletet rólam? Ez idegesít. Idegesít minden. Egyáltalán minek tettem fel ezt a kérdést? Ha azt mondom szánalmas vagyok azt mondják nem is, ha azt mondom okos vagyok rögtön bebizonyítanák, hogy na-na, te bizony tévedsz.

Hát ez lol! Kapja be a világ :)


2010. máj. 15. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazad van öld meg magad. ha így teszel megigérem senkit nem fog érdekelni. főleg nem apádat meg anyádat...
2010. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem világos hogy mi is a bajod és mit akarsz, de bizony ne öld meg magad. Inkább kamikaze támadást a parlamentbe;)
2010. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedvesem ez az élet amit leírtál.

Sok dolognak nincs oka.

Miért alma az alma?

HOgy lettünk mi?

Van élet a földön kivül?

Milesz a földből?

Lesz világvége?

Isten létezik?

És sorolhatnám még.

Ezekre mind nem tudjuk a pontos választ csak elképzeléseink vannak,sok ember kutat ezek után.

Minek élsz?

Ezt neked kell tudnod,neked kell tudnon,hogy mi a célod és milyen életet képzelsz magadnak!

Magadnak kell harcolni az életért.

Mer bizony ha már az elején elrontott nehéz lesz kijavitanod.

Gondolj csak bele.

:Te nem akarsz majd egy családod?

Egy házat ahova majd haza mehet,oda ahol nyugalom lesz és szeret?

Vagx csak van valami álmod nem?

Elképzeléseid,amiket nem szabad minden bukkanónál feladni.Hanem igenis kapálni kell és egyenesbe hozzni,

remélem érted.

Az baj,ha szeretnek téeg az emberek?

Minden ember más ez ebben a szép.

Nem pontosan értelek.

2010. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
42
2010. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nincs értelme a kérdésnek...Ez mindenki fejében megfordul,normális dolog. Nem kell megölnöd magad! Miért is kellene???

Örülj az élet adta apró boldogságoknak. Lesznek majd gyerekeid,feleséged...Még csak most kezdődik minden...és ezt 18évesen mondom neked..nyugi...

2010. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!