Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen belebetegedtem...

Teljesen belebetegedtem Portgas D Ace halálába, mihez kezdek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem valóság, és csak 2D, soha nem is éreztem ilyet, eddig tökre hittem hogy az anime, csak anime.

De nem rég eljutottam ahoz a részhez, mikor Ace meghal, azóta minden nap sírok, volt amikor már olyan rosszul voltam miatta, hogy hánytam is. Péntek óta nem eszek, és még az ágyból se kelek ki.

Ezt a szüleim nem tudják, és nem is merem elmondani.

Voltam a pszichológusomnál, de ahelyett hogy segített volna, valamiért úgy éreztem, hogy rontott a helyzeten.

Mit csináljak? Ace nekem nagyon fontos volt... Én tényleg tudom hogy nevetéseges amit kiírtam, de kérlek adjátok tanácsokat, már egy hete ez megy.



2017. márc. 19. 07:34
1 2
 11/18 anonim válasza:
65%
Honnan kéne tudnom hogy mihez kezdesz?
2017. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Jó kis szüleid lehetnek, ha nem látják rajtad ha mindennap sírsz és nem eszel.
2017. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Nőjél fel és ne depizz és lehetőleg nyírd ki magadat egy nem létező karakter miatt.
2017. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi * ne nyírd ki magad.
2017. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
43%
Jó volt az úgy nem kell azt kijavítani.
2017. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
76%
Istenem. Most komolyan egy anime karakter halála miatt lettél depressziós? Főleg egy olyan esetben, ahol már az elfogásánál tudtam, hogy ki fogják végezni. Egyébként meg egyél meg 1-2 tányér húslevest(mert az finom), és nézd tovább.
2017. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%
velem is volt ilyen, én sem hittem volna hogy egy kitalált karakter halála ennyire meg tud viselni. Alapból nagyon visszahúzódó vagyok ,kevés érzelmet mutatok. Később elmúlt, próbáltam terelni a gondolataim de azóta is utálok csak rágondolni is arra az animére mert a sírás kerülget (chrono crusade)
2017. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
58%
Ha te ilyen sz*rul érezted magad miatta akkor szerencsétlen Luffy mit szóljon? Hiszen neki egy békaleheletnyit sokkolóbb volt, hogy a testvérét, a számára (egyik) legfontosabb embert az orra előtt végeznek ki egy ökölcsapással...
2017. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!