Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen belebetegedtem...

Teljesen belebetegedtem Portgas D Ace halálába, mihez kezdek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem valóság, és csak 2D, soha nem is éreztem ilyet, eddig tökre hittem hogy az anime, csak anime.

De nem rég eljutottam ahoz a részhez, mikor Ace meghal, azóta minden nap sírok, volt amikor már olyan rosszul voltam miatta, hogy hánytam is. Péntek óta nem eszek, és még az ágyból se kelek ki.

Ezt a szüleim nem tudják, és nem is merem elmondani.

Voltam a pszichológusomnál, de ahelyett hogy segített volna, valamiért úgy éreztem, hogy rontott a helyzeten.

Mit csináljak? Ace nekem nagyon fontos volt... Én tényleg tudom hogy nevetéseges amit kiírtam, de kérlek adjátok tanácsokat, már egy hete ez megy.



2017. márc. 19. 07:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
#napilamu
2017. márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
*kamu :DD
2017. márc. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Örülök a kamudnak. Kár hogy nekem egyáltalán nincs jó kedvem. Gondoljátok kamunak, úgy se tudok a véleményeteken változtatni, de legalább tanácsokat adjatok mihez kezdjek...
2017. márc. 19. 08:18
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Engem annyira nem hatott meg. Egyrészt azért, mert mire odaértem, már tudtam, hogy meg fog halni. Másrészt pedig elég keveset szerepelt a történetben ahhoz, hogy -számomra- igazán meglehessen szeretni.
2017. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
59%
Na látod,ezért ne legyen kedvenc karaktere az embernek, mind meghal:')
2017. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Én is sírtam amikor meghalt, de tényleg nem szabad elfelejteni, hogy ez nem a valóság :) Folytasd az animét, jönnek új szereplők és új kalandok, biztos neked is sikerül tovább lépni
2017. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem valóság, de most valahogy nem bírom elhinni... Akkor nem voltam így kiborulva, mikor a nagymamán halt meg. Ezért szégyellem is magam most... Akkor vagy egy órát sírtam csak, most meg úgy csinálok, mintha a családomat mészárolták volna le, és nem tudok változtatni ezen jelenleg :( Pedig tudom, hogy ez beteges
2017. márc. 19. 09:57
 8/18 anonim ***** válasza:
8%
Mivel 2d ezért feltámaszthatod, folytathatod Te a történetet,
2017. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
53%

Olvass olyan történeteket (fanficet), amiben nem hal meg. Vagy írj egyet te magad. Csinálj AMV-t a legjobb pillanataiból a kedvenc zenédre, vagy olyanra, ami hozzá illik. Vagy rajzolj.

Amúgy nekem is van nagyon kedvenc anime karakterem - igazából párosom - és amikor újranézem ezt a bizonyos animét, mindig megkönnyezem a halálukat. Viszont írtam róluk egy ficet, amiben tovább élnek, boldogok, így megváltoztattam a "sorsukat".

Te is megváltoztathatod ennek a karakternek a sorsát, csak akarnod kell. :)

2017. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
61%
Kösz a spoilert most már nem nézem meg
2017. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!