Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha úgy döntök, hogy nem látom...

Ha úgy döntök, hogy nem látom hasznosnak a pszichiátriai kezelésem a kórházban, önként távozhatok? Milyen következményei vannak?

Figyelt kérdés

Bekerültem önbántalmazás miatt, de az orvosok nem is foglalkoznak velem, reggel és este 1-1mg Frontint kapok, amit otthon is be tudnék saját magam szedni. A kórházi körülményekről nem is beszélve. Ha megmondom az orvosnak, hogy haza akarok menni, mivel jár a dolog?


Okoskodást nem szeretnék kérni, csak intelligens válaszokat. Köszi.


2017. márc. 18. 09:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ja, és nem okoskodtam, lol.

Én is megjártam már néhány pszchiátriai osztályt, zártat és nyíltat is, de te nyílván akkor is okosabb vagy.

2017. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Messze álljon tőlem egyébként, hogy bárkibe belekössek, de ezt nem tudom megállni. Tudod, a helyesírásodon sok mindent lehetne javítani. Szerintem te azt akartad írni, hogy az 'orvosoddal beszéld', nem kell tonnányi 'd' betű. Nem tudod téged mivel kezelhettek, de lehet én már több orvost és osztályt megjártam borderline-nal és kényszerrel, mint te.
2017. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
ne spammoljál ne spammoljál mert visszaspammolok azt leshetsz.Milyen %?Itt hülyék értékelnek hülyéket nagyrészt :D
2017. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Felpontozlak te okos legyél valamire büszke :D adjak oklevelet is?
2017. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
gyk-n kell kérdezősködni!Nehogy már az orvossal legyen letisztázva ,ááá na ilyenek pontoznak legyél rá büszke tényleg,van mire :D
2017. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
A helyesírásommal meg ne kötözködj mert a tökömet sem érdekli ha melléütök de üthetek beléd is
2017. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Kedves "beszéldmegazorvosoddal" gyökér:

Talán ahhoz látnom kéne az "orvosomat". Első este óta felém sem nézett, azt se tudni, hogy az épületben van-e egyáltalán.


Őszíntén sajnálom, hogy a szüleid nem tudtak úgy felnevelni, hogy normálisan viszonyulj az embertársaidhoz, és minimális tiszteletet adj nekik (pl ne sértegesd őket - az már más tészta, hogy én megvédem magam). Az szintén nem engem minősít, hogy úgy okoskodsz, hogy fogalmad sincs semmiről. Kérdezni, és a kérdésekre kapott válaszokra reagálni meg jogom van, szóval fogd be a majom pofád, és ne hozz szégyent anyádra meg apádra.

2017. márc. 20. 16:32
 28/30 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem mentem rá egyik kommentednél sem a lefelé mutató piros kezecskére, se a spam-táblára. Ha nem saját kérdésemről van szó, én nem pontozok senkit.

Woow, valakinek felvágták a száját. Hát nekem mindegy, üthetsz belém is, én ugyan nem fenyegettelek semmivel, de nem baj, gondolom, ez így fair.

2017. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező gyökér ha már így szólítasz! A gyógyszert kitől kapod ?Neki nem tudod jelezni beszélni szeretnél az orvosoddal.Vizit nincs?Nincs ápoló,nincs személyzet? Hol vagy pontosan,a mucsaröcsögei puszta közepén és haluzod az egészet?
2017. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ja és tudod mit még csak úgy mellékesen te értetlen tehetetlen mihaszna gyök*r kérdező : {&@}{<{<{@<@&&{@}{<{!!!!!!!
2017. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!