Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet a túllendülni ha...

Hogy lehet a túllendülni ha mélyponton vagy? Kilengéseim vannak

Figyelt kérdés

sajnos anyai ágról örökölve: hangulatember vagyok.


Valamikor jó minden, de néha nagyon rossz, nem tudok túllendülni rajta, idegeskedem az élet igazságtalanságain, stb. Nincs kedvem a munkához, de semmihez szinte. Nem segít ki a csoki sem. Hivhatjátok bipolár vagy border szindrómának is.


2017. jan. 28. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő? Mindenkinek más megoldás segít, erre magának kell rájönnie. Életmódváltás segíthet, esetleg szakember felkeresése, problémák kibeszélése, megoldása. Keressen egy új hobbit, amit örömmel szeret csinálni. Nem tudom, hogy milyen korban jár, vannak időszakok, amikor ez természetes. Magam is ehhez hasonló ember vagyok. Próbálja egy kis időre félretenni az idegeskedést, nem foglalkozni a dolgokkal, csak mikor úgy érzi, hogy képes dönteni. Elalvás előtt gondoljon a pozitív dolgokra, amelyek a nap folyamán történtek Önnel.
2017. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!