Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom néha megkülömb...

Miért nem tudom néha megkülömböztetni, hogy álmodok-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Egyszer felkeltem az ágyamból és kimentem az utcára mert nem volt senki a házban. Furcsa volt. Amikor kijutottam megláttam egy dolgot(ez lényegtelen mit) és rájöttem hogy ez lehetetlen, ugyhogy biztos álmodok. Nagyon megijedtem. Olyannyira hogy fel is keltem. És van amikor beugrik valami ami 1órája történt és nm tudom eldönteni hogy tényleg megtörtént-e vagy csak álmodtam.
2010. máj. 2. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem természetes, legalábbis nálam is épp igy van. Volt már álmomban, hogy ez a dolog tényleg lehetetlen és tudtam hogy csak álom. Bár ez csak ritkán fordult elő, 1x 2x. De a második többször.
2010. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes én is pont így vagyok. Ma is...egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy most azt tényleg beszéltem azzal a bizonyos személlyel vagy csak álom volt...:( Rossz...
2010. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!