Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már több embert is megkérdezte...

Már több embert is megkérdeztem ezügyben, egyszerüen nem emlékszek az álmamimra Nagyon ritkán álmodok miért van ez?

Figyelt kérdés

elképzelhető hogy csak egyszerüen mélyen alszok és ezért nem emlékszek de kicsit fura hogy már egyéve nem emlékszek rájuk

csak hogy éreztessem körülbelül az elmult évben 1-2 szer emlékeztem csak az álmaimra


2011. márc. 28. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1612255-..


Egyik kérdésem. Én sem tudtam már, hogy mikor álmodtam utoljára, ahogy mélyebben foglalkoztatott a dolog elkeztem álmodni. Szerintem sokszor nem is figyelsz oda.Mostmár fogsz álmodni szerintem.

2011. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert jól alszol. Épp az a ritka, ha az ember tisztán emlékszik az álmaira.
2011. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy kutatás szerint MINDIG álmodunk, csak van amikor nem emlékszünk rá. Hogy ez miért van nemtudom, de olyan NINCS hogy nem álmodsz.
2011. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy mindig álmodunk sőt egy éjszaka többet is ha jol tudom 3-4 et de szinte soha nem emlékszek rá
2011. márc. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!