Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel ismerkedek, nagyon jó kommunikáció képessége van könnyen barátkozik szinte bárkivel, nagyon kedves. Viszont ha érzelmileg közelitek hozzá akkor bajok vannak. Azt mondta szeret és én is. De ha csak hozzáérek már tördeli a kezét, elmondta maszturbálni se tud. Vagy ha próbál sírva fakad. 1 hónap alatt értem el hogy ha filmet nézek legalább rám dőljön. Mondta barátságot akar, máskor meg hogy aludjak ott, ezt többször is. Persze ha megpróbálok visszavonja. Egyszer smároltunk néha hozzá se lehet érni. Azt mondta nem tud elélvezni, kérdeztem feji gond vagy testi, azt mondja mind kettő. Szeretnék neki segíteni de én sztem ehhez kevés vagyok. Nem csak érzelmeket érzek hanem barátságot is. Egyszer bedrogozták , hallucinált is, Sümegen is kezelték, talán ettől van nem tudom. Elég intelligens viszont. Azt mondja olyan fiút akar ami tudja mit akar, ezzel eléggé megbánt, nem értem ilyenkor mire gondol, nem az a normális ha annyit akarok amennyit ö enged? (Szerintem igen) Valami tanács?

2016. aug. 31. 20:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!