Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jartam pszihiaterhez es...

Jartam pszihiaterhez es egyszer csak nem mentem tobbet a gyogyszert is letettem ha most visszamennek leorditanak a fejem?

Figyelt kérdés
gyenge gyogyszer volt gondolom azert nem hasznalt leraktam meg elvonasi tuneteket sem tapasztaltam jo fos gyogyszer ez, mindegy szeretnek visszamenni es feliratni a legerosebbet vmi bivalyeroset mondjuk xanax vagy ha van johet annal erosebb is mert most mar nagyon elegem van, szerintetek visszamerjek menni?? es fig adni jobb gyogyszert? vagy keressek masik orvost? ez az orvos ingyenes volt annyibol jo

2016. aug. 11. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj vissza, mivel pszichiáter igy tudnia kell, hogy vannak ilyen betegek.. én is ráhagytam a gyogyszert, aztán visszamentem és semmit se szolt. Ha mondod neki, hogy hatástalan volt a gyogyszer, akkor valoszinüleg másikat fog felirni.
2016. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a xanaxért mész akkor csalódni fogsz...azt felírhatja a háziorvos is.
2016. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy (csak) nyugtatót írt fel. Mit szedtél ?
2016. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pszichiáterhez szerintem menj vissza, de ne csak azért, hogy nyugtatót írjon fel. Nem minden a gyógyszer.
2016. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pszichés (nem testi - idegi) problémád van, másik gyógyszer is hatástalan maradhat, a Xanaxtól meg zombi lehetsz.
2016. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!