Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sírok folyton és mitől?

Miért sírok folyton és mitől?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hétben szinte minden 2. nap sírtam. Nincs okom rá, de mégis.
2008. szept. 28. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem baba van a dologban?
2008. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig szomorúság miatt sír az ember, lehet, hogy túl sok feszültség halmozódott fel benned a megelőző időszakban. Nem hajtottad kicsit túl magad?
2008. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy van rá valami okod, vagy legalábbis magyarázat. Egy alapos beszélgetés egy okos emberrel, egy jó baráttal (végső esetben pszichológussal) kideríti, mi van a háttérben.

Azt ne hagyd, hogy rádsüssék, hogy depressziós vagy, és teletömjenek gyógyszerrel. Csak beszélgess, és gondolkodj, hidd el, megoldódik.

2008. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg fiatalabb vagy, úgy 10-16 éves, akkor lehet hogy csak beindultak a hormonjaid.
2008. szept. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
deritsd ki ki adja a rosszat es a jót a kornyezetdben és merlegelj!
2008. szept. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hasonló cipőben járok, bár nekem nem 2 hete tart. én sem tudom sajnos mitől van, de régen olyan határozott erősnek éreztem magam, most pedig még egy merci rekmlám is megríkat. lehet hormonváltozás, hangulatváltozás, bármi gyógyszer, amit éppen szedsz, nekem a fogamzásgátlóra volt ráírva h túlérzékenységet okoz, úgyh én annak tudom be.
2008. szept. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok terhes, és a gyógyszertől sem vagyok érzékeny, amit éppen szedek (B-vitamin). Tegnap beszélgettünk a jövőnkről a vőlegényemmel, ő nagyon is komolyan gondolja, de néha az az érzésem, hogy nem. Elmondta, hogy egészen addig nem fog bennem 100%-osan megbízni, amíg meg nem nősül. Ez nekem kicsit rosszul esett, de megértem, hiszem már 2 menyasszonya volt előttem, akik csúnyán becsapták. Mindenünk megvan a babán kívül. Mondjuk éppen most veszünk egy autót, de attól is tartok, hogy a kocsi miatt elszáll vele a ló.
2008. szept. 29. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!