Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem csinálnak semmit a...

Miért nem csinálnak semmit a pszichológusok?

Figyelt kérdés

Úgy van tálalva a dolog,hogy a "szakemberek",majd segítenek.

De valójában nem.


HA valami nem működik az nyilván a felpnis hibája,csak nekik ne kelljen jobban elmélyedni a munkában,ne kelljen dolgozni?


Miért nem segítenek?



2016. júl. 4. 11:46
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Az ismerkedési szakaszban voltunk. "Terápiáig" el sem jutottam.

Nem látta rajtam,hogy a beszélgetéseink értek volna valamit.

Nem érzelmi síkon állok a a dologhoz és így nehéz.

Ott kellene,hogy megüljenek az elhangzottak.

Valami olyasmit mondott,hogy nem vagyok olyan állapotban,hogy lenne értelem a találkozóknak.

Szó sem nyitottságról meg motivációról.

Érzelmi szinten agy síkon vagy mit tudom én.


Persze semmiféle összegzést sem kaptam arról,hogy mi a véleménye rólam,mire jött rá, stb.


De legalább rendes volt. Hát ennyi.

2016. júl. 19. 09:34
 22/25 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyennel én nem találkoztam így a hiba tuti,hogy nem csak bennem van.


Soha egyik sem monda,hogy másik dilidokit kellene keresnem,mert ez nem az ő területe vagy beismerte volna,hogy nem tud segíteni,keressek mást.

2017. jan. 28. 13:56
 23/25 anonim ***** válasza:
Csak úgy halkan megsúgom, hogy a pszichológustól hiába vársz csodát. Nem azt kell várni, hogy a pszichológus elkezdjen "dolgozni", mert a terápia a te munkád, te dolgozol rajta. Ő pedig maximum katalizálja a te munkádat. Vért kell izzadnod, ha előre akarsz haladni, nem fogja a pszichológus helyetted megoldani a problémáidat. Nem ilyen módon segít. Szóval el vagy tévedve.
2017. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
2016.07.04 a kérdés, téma lezárva :D
2017. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi hát nem úgy van hogy az egészségügyi pályaválasztókat érzéketlenségre kondicionálják? Vagy is én így tudom. Kezdeti szakaszban még lelkes emberek akik segíteni akarnak az embereken de mire befejezik az egyetemet érzéketlenné válnak. Ez egy pszichopata társadalomban fontos.
2020. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!