Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El vagyok keseredve, ne...

El vagyok keseredve, ne értsetek félre, nem szoktam nyavalyogni, meg depizni, legalábbis nem szándékosan, de sok dolgot nem értek az életemben, miért úgy alakul (t)? Mit tegyek, vagy hová forduljak, hogy választ kapjak?

Figyelt kérdés
Ha van tapasztalatotok kérlek osszátok meg velem, annyi minden van, hogy nem tudom az összeset leírni, de hiába hiszem azt, hogy minden rendbe jön, ekkor adódik újabb negatív dolog! Nehézkesen mennek a dolgaim s nem tudom az okát! Mit tehetnék, hogy megértsem az összefüggéseket, és ne másokat hibáztassak? Szeretném látni a fényt az alagút végén, de ha ez nem változik, akkor semmi értelme tovább élnem! Nem azért élek, hogy szenvedjek. Köszönöm, ha válaszoltok!
2010. ápr. 14. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

én is éltem át ilyen érzelmi viharokat, mint te:


[link]


nekem ez segített- illetve a Titok c. könyv és hasonlói. ezen az oldalon sok érdekes oldalt tudhatsz elolvasni. Biztosan találsz magadnak olyat benne, amit tudsz hasznosítani magadnak. Görgesd le, ott vannak címek, megnyitva még továbbiakat fogsz találni.

2010. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, nagyon jó az oldal! :)
2010. ápr. 14. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden ember a saját sorsának a kovácsa. Erre a kérdésedre így nehéz válaszolni, de ha gondolod írj egy privát üzenetet, megpróbálok segíteni! ;)
2010. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen:) aszonnya az az oldal, hogy ha odatévedtél, az nem volt véletlen;)
2010. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!